Jízdní řád OS 90135 – Kácov
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Čerčany | 18:20 |
Chocerady | 18:40 |
Stříbrná Skalice | 18:56 |
Plužiny | 18:59 |
Sázava Zastávka | 19:03 |
Sázava | 19:13 |
Ledečko | 19:33 |
Rataje Nad Sázavou Zastávka | 19:41 |
Rataje Nad Sázavou-Iváň | 19:43 |
Český Šternberk | 19:58 |
Kácov | 20:19 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Bus – OS 90135 (Kácov)
Jízdní řád Bus společnosti České dráhy a.s. na trase OS 90135, Kácov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Čerčany stanice do Kácov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh OS 90135 z Benešov do Kutná Hora.