R16
Jízdní řád R16 – Plzeň Hl. N.
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Praha Hl.N. | - | 20:05 | - |
Praha-Smíchov | 19:15 | 20:15 | - |
Beroun | 19:52 | 20:52 | 0:35 |
Zdice | 20:00 | 21:00 | 0:43 |
Hořovice | 20:08 | 21:08 | 0:51 |
Kařez | 20:16 | 21:16 | 0:59 |
Rokycany | 20:27 | 21:27 | 1:10 |
Plzeň Hl. N. | 20:37 | 21:37 | 1:20 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – R16 (Plzeň Hl. N.)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase R16, Plzeň Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Praha Hl.N. stanice do Plzeň Hl. N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..