S36
Jízdní řád S36 – Mladějov V Čechách
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mladá Boleslav Hl.N. | - | 6:17 | 7:08 | 9:24 | 11:24 | 13:22 | 14:24 | 15:24 | 16:14 | 17:24 | 19:24 | 22:19 |
Mladá Boleslav Město | 5:25 | 6:25 | 7:17 | 9:32 | 11:32 | 13:30 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 19:32 | 22:32 |
Řepov | 5:29 | 6:29 | 7:24 | 9:36 | 11:36 | 13:34 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 19:36 | 22:36 |
Kolomuty | 5:31 | 6:31 | 7:26 | 9:38 | 11:38 | 13:36 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 19:38 | 22:38 |
Březno U Mladé Boleslavi | 5:35 | 6:35 | 7:30 | 9:42 | 11:42 | 13:40 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 19:42 | 22:42 |
Dlouhá Lhota | 5:39 | 6:39 | 7:34 | 9:46 | 11:46 | 13:44 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 19:46 | 22:46 |
Bechov | 5:44 | 6:44 | 7:39 | 9:51 | 11:51 | 13:49 | 14:51 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 19:51 | 22:51 |
Rohatsko | 5:47 | 6:47 | 7:42 | 9:54 | 11:54 | 13:52 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 19:54 | 22:54 |
Dolní Bousov | 5:57 | 6:57 | 7:57 | 10:00 | 12:00 | 14:02 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 23:00 |
Sobotka | 6:05 | 7:05 | 8:05 | 10:08 | 12:08 | 14:10 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 20:08 | 23:08 |
Libošovice | 6:09 | 7:09 | 8:09 | 10:12 | 12:12 | 14:14 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 20:12 | 23:12 |
Malechovice | 6:13 | 7:13 | 8:13 | 10:16 | 12:16 | 14:18 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 20:16 | 23:16 |
Mladějov V Čechách | 6:18 | 7:18 | 8:18 | 10:21 | 12:21 | 14:23 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 20:21 | 23:21 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Mladá Boleslav Hl.N. | 6:17 | - | 17:24 | 19:24 | 22:19 |
Mladá Boleslav Město | 6:25 | - | 17:32 | 19:32 | 22:32 |
Řepov | 6:29 | - | 17:36 | 19:36 | 22:36 |
Kolomuty | 6:31 | - | 17:38 | 19:38 | 22:38 |
Březno U Mladé Boleslavi | 6:35 | - | 17:42 | 19:42 | 22:42 |
Dlouhá Lhota | 6:39 | - | 17:46 | 19:46 | 22:46 |
Bechov | 6:44 | - | 17:51 | 19:51 | 22:51 |
Rohatsko | 6:47 | - | 17:54 | 19:54 | 22:54 |
Dolní Bousov | 6:57 | - | 18:00 | 20:00 | 23:00 |
Sobotka | 7:05 | 10:34 | 18:08 | 20:08 | 23:08 |
Libošovice | 7:09 | 10:38 | 18:12 | 20:12 | 23:12 |
Malechovice | 7:13 | 10:41 | 18:16 | 20:16 | 23:16 |
Mladějov V Čechách | 7:18 | 10:47 | 18:21 | 20:21 | 23:21 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – S36 (Mladějov V Čechách)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase S36, Mladějov V Čechách, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Mladá Boleslav Hl.N. stanice do Mladějov V Čechách stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..