S60
Jízdní řád S60 – Březnice Jízdní řád na pondělí a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Beroun - 7:01 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01 19:01 21:15 23:15 - Králův Dvůr - 7:04 9:04 11:04 13:04 15:04 17:04 19:04 21:18 23:18 - Králův Dvůr-Popovice - 7:07 9:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:21 23:21 - Zdice 6:04 7:12 9:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:27 23:26 4:36 Libomyšl 6:09 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:32 23:31 4:41 Lochovice 6:14 7:23 9:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:37 23:36 4:46 Rejkovice 6:19 7:28 9:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:42 23:42 4:51 Jince 6:24 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 21:47 23:46 4:56 Bratkovice 6:30 7:39 9:39 11:39 13:39 15:39 17:39 19:39 21:53 23:52 5:02 Příbram 6:38 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 19:47 22:07 0:00 5:10 Příbram Sídliště 6:41 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 19:49 22:09 0:03 5:13 Milín 6:51 7:59 9:59 11:59 13:59 15:59 17:59 19:56 22:17 0:10 5:20 Ostrov U Tochovic 6:55 8:02 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02 20:00 22:20 0:13 5:24 Tochovice Zastávka 6:57 8:05 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05 20:02 22:23 0:16 5:26 Tochovice 6:59 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07 20:05 22:25 0:18 5:28 Březnice 7:09 8:13 10:14 12:14 14:14 16:14 18:14 20:14 22:32 0:24 5:39
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Beroun - 7:01 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01 19:01 21:15 23:15 Králův Dvůr - 7:04 9:04 11:04 13:04 15:04 17:04 19:04 21:18 23:18 Králův Dvůr-Popovice - 7:07 9:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:21 23:21 Zdice 6:04 7:12 9:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:27 23:26 Libomyšl 6:09 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:32 23:31 Lochovice 6:14 7:23 9:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:37 23:36 Rejkovice 6:19 7:28 9:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:42 23:42 Jince 6:24 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 21:47 23:46 Bratkovice 6:30 7:39 9:39 11:39 13:39 15:39 17:39 19:39 21:53 23:52 Příbram 6:38 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 19:47 22:07 0:00 Příbram Sídliště 6:41 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 19:49 22:09 0:03 Milín 6:51 7:59 9:59 11:59 13:59 15:59 17:59 19:56 22:17 0:10 Ostrov U Tochovic 6:55 8:02 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02 20:00 22:20 0:13 Tochovice Zastávka 6:57 8:05 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05 20:02 22:23 0:16 Tochovice 6:59 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07 20:05 22:25 0:18 Březnice 7:09 8:13 10:14 12:14 14:14 16:14 18:14 20:14 22:32 0:24
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Beroun - 7:01 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01 19:01 21:15 Králův Dvůr - 7:04 9:04 11:04 13:04 15:04 17:04 19:04 21:18 Králův Dvůr-Popovice - 7:07 9:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:21 Zdice 6:04 7:12 9:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:27 Libomyšl 6:09 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:32 Lochovice 6:14 7:23 9:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:37 Rejkovice 6:19 7:28 9:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:42 Jince 6:24 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 21:47 Bratkovice 6:30 7:39 9:39 11:39 13:39 15:39 17:39 19:39 21:53 Příbram 6:38 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 19:47 22:07 Příbram Sídliště 6:41 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 19:49 22:09 Milín 6:51 7:59 9:59 11:59 13:59 15:59 17:59 19:56 22:17 Ostrov U Tochovic 6:55 8:02 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02 20:00 22:20 Tochovice Zastávka 6:57 8:05 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05 20:02 22:23 Tochovice 6:59 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07 20:05 22:25 Březnice 7:09 8:13 10:13 12:14 14:14 16:14 18:14 20:14 22:31
Jízdní řád na neděle a středa Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Beroun - 7:01 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01 19:01 21:15 - Králův Dvůr - 7:04 9:04 11:04 13:04 15:04 17:04 19:04 21:18 - Králův Dvůr-Popovice - 7:07 9:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:21 - Zdice 6:04 7:12 9:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:27 4:36 Libomyšl 6:09 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:32 4:41 Lochovice 6:14 7:23 9:23 11:23 13:23 15:23 17:23 19:23 21:37 4:46 Rejkovice 6:19 7:28 9:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:42 4:51 Jince 6:24 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 21:47 4:56 Bratkovice 6:30 7:39 9:39 11:39 13:39 15:39 17:39 19:39 21:53 5:02 Příbram 6:38 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 19:47 22:07 5:10 Příbram Sídliště 6:41 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 19:49 22:09 5:13 Milín 6:51 7:59 9:59 11:59 13:59 15:59 17:59 19:56 22:17 5:20 Ostrov U Tochovic 6:55 8:02 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02 20:00 22:20 5:24 Tochovice Zastávka 6:57 8:05 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05 20:02 22:23 5:26 Tochovice 6:59 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07 20:05 22:25 5:28 Březnice 7:09 8:13 10:13 12:14 14:14 16:14 18:14 20:14 22:31 5:39
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – S60 (Březnice) Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase S60, Březnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Beroun stanice do Březnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh S60 z Beroun do Příbram.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras S60