S60
Jízdní řád S60 – Beroun Jízdní řád na pondělí a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Březnice 5:46 7:16 9:43 11:43 13:43 15:43 17:43 19:58 21:43 - Tochovice 5:51 7:21 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 20:05 21:48 - Tochovice Zastávka 5:53 7:23 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 20:07 21:50 - Ostrov U Tochovic 5:56 7:26 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 20:10 21:53 - Milín 6:01 7:31 9:58 11:58 13:58 15:58 17:58 20:15 21:58 - Příbram Sídliště 6:07 7:37 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 20:20 22:04 - Příbram 6:10 7:49 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08 20:24 22:07 - Bratkovice 6:17 7:56 10:15 12:15 14:15 16:15 18:15 20:31 22:14 - Jince 6:25 8:02 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:37 22:20 - Rejkovice 6:29 8:06 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25 20:41 22:24 - Lochovice 6:35 8:12 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:47 22:30 - Libomyšl 6:39 8:16 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:51 22:34 - Zdice 6:45 8:22 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42 21:00 22:40 4:36 Králův Dvůr-Popovice 6:49 8:26 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 21:04 22:44 4:40 Králův Dvůr 6:52 8:29 10:49 12:49 14:49 16:49 18:49 21:07 22:47 4:43 Beroun 6:56 8:33 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 21:11 22:51 5:14
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Březnice 5:46 7:16 9:43 11:43 13:43 15:43 17:43 19:58 21:43 Tochovice 5:51 7:21 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 20:05 21:48 Tochovice Zastávka 5:53 7:23 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 20:07 21:50 Ostrov U Tochovic 5:56 7:26 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 20:10 21:53 Milín 6:01 7:31 9:58 11:58 13:58 15:58 17:58 20:15 21:58 Příbram Sídliště 6:07 7:37 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 20:20 22:04 Příbram 6:10 7:49 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08 20:24 22:07 Bratkovice 6:17 7:56 10:15 12:15 14:15 16:15 18:15 20:31 22:14 Jince 6:25 8:02 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:37 22:20 Rejkovice 6:29 8:06 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25 20:41 22:24 Lochovice 6:35 8:12 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:47 22:30 Libomyšl 6:39 8:16 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:51 22:34 Zdice 6:45 8:22 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42 21:00 22:40 Králův Dvůr-Popovice 6:49 8:26 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 21:04 22:44 Králův Dvůr 6:52 8:29 10:49 12:49 14:49 16:49 18:49 21:07 22:47 Beroun 6:56 8:33 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 21:11 22:51
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Březnice 5:46 7:43 9:43 11:43 13:43 15:43 17:43 19:58 Tochovice 5:51 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 20:05 Tochovice Zastávka 5:53 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 20:07 Ostrov U Tochovic 5:56 7:53 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 20:10 Milín 6:01 7:58 9:58 11:58 13:58 15:58 17:58 20:15 Příbram Sídliště 6:07 8:04 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 20:20 Příbram 6:10 8:08 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08 20:24 Bratkovice 6:17 8:15 10:15 12:15 14:15 16:15 18:15 20:31 Jince 6:25 8:21 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:37 Rejkovice 6:29 8:25 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25 20:41 Lochovice 6:35 8:32 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:47 Libomyšl 6:39 8:36 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:51 Zdice 6:45 8:43 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42 21:00 Králův Dvůr-Popovice 6:49 8:47 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 21:04 Králův Dvůr 6:52 8:50 10:49 12:49 14:49 16:49 18:49 21:07 Beroun 6:56 8:54 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 21:11
Jízdní řád na neděle a středa Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Březnice 5:46 7:43 9:43 11:43 13:43 15:43 17:43 19:58 - Tochovice 5:51 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48 20:05 - Tochovice Zastávka 5:53 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50 20:07 - Ostrov U Tochovic 5:56 7:53 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 20:10 - Milín 6:01 7:58 9:58 11:58 13:58 15:58 17:58 20:15 - Příbram Sídliště 6:07 8:04 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 20:20 - Příbram 6:10 8:08 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08 20:24 - Bratkovice 6:17 8:15 10:15 12:15 14:15 16:15 18:15 20:31 - Jince 6:25 8:21 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:37 - Rejkovice 6:29 8:25 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25 20:41 - Lochovice 6:35 8:32 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:47 - Libomyšl 6:39 8:36 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:51 - Zdice 6:45 8:43 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42 21:00 4:36 Králův Dvůr-Popovice 6:49 8:47 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 21:04 4:40 Králův Dvůr 6:52 8:50 10:49 12:49 14:49 16:49 18:49 21:07 4:43 Beroun 6:56 8:54 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 21:11 5:14
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – S60 (Beroun) Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase S60, Beroun, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Březnice stanice do Beroun stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh S60 z Příbram do Beroun.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras S60