קו 1
מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במעזריטש/שדרות דרך האר''י ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה (20 תחנות)
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
מעזריטש/חב''ד
מעזריטש/מהרי''ץ
לובלין א
החוזה מלובלין/דרכי איש
החוזה מלובלין/קדושת ציון
קדושת לוי/ברוק
קדושת לוי ד
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
קדושת לוי/שלום רב
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
קדושת לוי/אוהל שרה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-07:28 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-08:16 ברביעי, חמישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים רביעי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:28 - 08:16
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ה׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ מעזריטש/שדרות דרך האר''י), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
1 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 1 היא מעזריטש/שדרות דרך האר''י והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) פועל ברביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים