Лінія 1
Пл. Одеська
КП "Київпастранс"
КП "Київпастранс" 1 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
1 автобус (Пл. Одеська) має 19 зупинки відправляється з Ст. М. Голосіївська і закінчується в Пл. Одеська.
Виберіть будь-яку 1 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Пл. Одеська (19 зупинок)
Ст. М. Голосіївська
Вул. Голосіївська
Ювелірна Фабрика
Вул. Кошового
Вул. Конотопська
Вул. Добрий Шлях
Гуртожиток №8
Гуртожиток №1
Корпус №2
Корпус №3
Корпус №10
Вул. Полковника Потєхіна
Готель Голосіївський, Державна Бібліотека України Для Юнацтва
Вул. Васильківська
Ст. М. Виставковий Центр
Автостанція Південна
Ст. М. Іподром
Льодовий Стадіон
Пл. Одеська
Часті запитання по 1
О котрій годині розпочинає рух 1 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 1 автобус о 08:00 у понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця.
О котрій годині припиняє рух 1 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 1 автобус о 16:50 у неділя, субота.
О котрій годині прибуває 1 автобус?
Коли прибуває Пл. Одеська Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Пл. Одеська Автобус.
Чи існує 1 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 1 автобус зупинка.
1 автобус Розклад руху
1 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 08:00 - 18:00
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 08:00 - 18:00 | 70 - 110 |
вт | 08:00 - 18:00 | 70 - 110 |
ср | 08:00 - 18:00 | 70 - 110 |
чт | 08:00 - 18:00 | 70 - 110 |
пт | 08:00 - 18:00 | 70 - 110 |
сб | 09:10 - 16:50 | 70 - 110 |
нд | 09:10 - 16:50 | 70 - 110 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус КП "Київпастранс"
Переглядайте всі оновлення на 1 (від Ст. М. Голосіївська), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 1 (Пл. Одеська) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від КП "Київпастранс" зараз.
Вартість проїзду на автобус 1
Ціни КП "Київпастранс" на 1 (Пл. Одеська) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків КП "Київпастранс" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті КП "Київпастранс".
1 (КП "Київпастранс")
"Першою зупинкою 1 автобус маршруту є Ст. М. Голосіївська, а останньою - Пл. Одеська. 1 (Пл. Одеська) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 1 має 19 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 33 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані КП "Київпастранс", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 1 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 1 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 1
Переглядайте лінію 1 (Пл. Одеська) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 1 автобус та відстеження руху автобус КП "Київпастранс" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для КП "Київпастранс" або планувальник поїздок для Метро, Трамвай, Тролейбус, Електричка, Автобус або Shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для КП "Київпастранс" і будь-якого автобус, включаючи лінію 1, в Київ
1 - Альтернативні напрямки руху
КП "Київпастранс" маршрути в Київ
- 20 - ж/м Корчувате (Овочева база) - ст. м. Площа Льва Толстого/ Розклад
- 78 - Райдержадміністрація (пл. Севастопольська) - ст. м. Васильківська/ Розклад
- 62 - Ботанічний сад - ст. м. Арсенальна/ Розклад
- 103 - вул. Академіка Єфремова (Дитяча поліклініка) - вул. Світлицького/ Розклад
- 45 - пр. Петра Григоренка - ст. м. Дарниця/ Розклад
- 27 - с. Пирогів - ст. м. Либідська/ Розклад
- 65 - вул. Митрополита Андрея Шептицького - вул. Петра Запорожця/ Розклад
- 102 - вул. Світлицького - Кінотеатр "Братислава"/ Розклад
- 6 - вул. Милославська - пл. Дарницька/ Розклад
- 2 - вул. Булгакова - вул. Шолуденка/ Розклад
- 114 - вул. Радунська - Залізничний вокзал "Центральний"/ Розклад
- 24 - Національний музей історії України у Другій світовій війні - ст. м. Палац Спорту/ Розклад
- 18 - ст. м. Харківська - Харківське шосе/ Розклад
- 32 - Мінський масив - ст. м. Нивки/ Розклад
- 33 - ж/м Лісовий - ст. м. Лісова/ Розклад
- 73 - вул. Милославська - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 49 - станція Лівий берег - ст. м. Лівобережна/ Розклад
- 55 - пл. Дарницька - ст. м. Палац Спорту/ Розклад
- 90 - вул. Григоровича-Барського - пл. Валерія Марченка/ Розклад
- 43К - Санаторій "Конча-Заспа" - ст. м. Видубичі/ Розклад