Лінія 28
Вул. П'Ятигорська
КП "Київпастранс"
КП "Київпастранс" 28 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
28 автобус (Вул. П'Ятигорська) має 6 зупинки відправляється з Ст. М. Деміївська і закінчується в Вул. П'Ятигiрська.
Виберіть будь-яку 28 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Вул. П'Ятигорська (6 зупинок)
Ст. М. Деміївська
Пров. Деміївський
Ст. М. Голосіївська
Вул. Михайла Стельмаха
Вул. Козацька
Вул. П'Ятигiрська
Часті запитання по 28
О котрій годині розпочинає рух 28 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 28 автобус о 06:50 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 28 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 28 автобус о 21:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 28 автобус?
Коли прибуває Вул. П'Ятигорська Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Вул. П'Ятигорська Автобус.
Чи існує 28 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 28 автобус зупинка.
28 автобус Розклад руху
28 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:50 - 21:00
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
вт | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
ср | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
чт | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
пт | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
сб | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
нд | 06:50 - 21:00 | 30 - 45 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус КП "Київпастранс"
Переглядайте всі оновлення на 28 (від Ст. М. Деміївська), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 28 (Вул. П'Ятигорська) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від КП "Київпастранс" зараз.
Вартість проїзду на автобус 28
Ціни КП "Київпастранс" на 28 (Вул. П'Ятигорська) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків КП "Київпастранс" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті КП "Київпастранс".
28 (КП "Київпастранс")
"Першою зупинкою 28 автобус маршруту є Ст. М. Деміївська, а останньою - Вул. П'Ятигiрська. 28 (Вул. П'Ятигорська) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 28 має 6 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 9 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані КП "Київпастранс", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 28 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 28 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 28
Переглядайте лінію 28 (Вул. П'Ятигорська) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 28 автобус та відстеження руху автобус КП "Київпастранс" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для КП "Київпастранс" або планувальник поїздок для Метро, Трамвай, Тролейбус, Електричка, Автобус або Shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для КП "Київпастранс" і будь-якого автобус, включаючи лінію 28, в Київ
28 - Альтернативні напрямки руху
КП "Київпастранс" маршрути в Київ
- 63 - вул. Космонавта Волкова - ст. м. Червоний Хутір/ Розклад
- 57 - Авторинок "Чапаєвка" - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 56 - Гіпермаркет (пр. Палладіна) - ст. м. Виставковий центр/ Розклад
- 23 - вул. Симиренка - Ринок "Нивки"/ Розклад
- 1 - пл. Одеська - ст. м. Голосіївська/ Розклад
- 81 - ж/м Лісовий - ст. м. Лісова/ Розклад
- 104 - мкрн Бортничi - ст. м. Харківська/ Розклад
- 37 - ж/м Західний - ст. м. Святошин/ Розклад
- 37А - Спорткомплекс "Чайка" - ст. м. Святошин/ Розклад
- 18ТР - вул. Сошенка - Майдан Незалежності/ Розклад
- 19 - вул. Ізюмська - ст. м. Васильківська/ Розклад
- 14 - Лісорозсадник (супермаркет Ашан) - ст. м. Нивки/ Розклад
- 72 - пр. Свободи - ст. м. Контрактова Площа/ Розклад
- 91 - вул. Анни Ахматової - ст. м. Голосіївська/ Розклад
- 22 - вул. Тростянецька - Музей Авіації/ Розклад
- 95 - ж/м Микільська Слобідка - станція Лівий берег/ Розклад
- 108 - вул. Митрополита Андрея Шептицького - ст. м. Харківська/ Розклад
- 24 - Національний музей історії України у Другій світовій війні - ст. м. Палац Спорту/ Розклад
- 33Т - ДВРЗ - ст.м. Чернігівська/ Розклад
- 101 - вул. Радунська - ст. м. Почайна/ Розклад