Fortsæt til primært indhold
Bus - 303

303

Lions Park (Stutterivænget) - Hillerød St.

Movia

303 bus Køreplan

303 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:30 - 21:40

Dag Kørselstider
mandag 06:30 - 21:40
tirsdag 06:30 - 21:40
onsdag 06:30 - 21:40
torsdag 06:30 - 21:40
fredag 06:30 - 21:40
lørdag 07:49 - 20:40
søndag 10:40 - 20:40
Vis den fulde rejseplan

303 bus Rutekort

303 bus Linjekort

303 bus Ruteplan og stoppesteder

303 bus (retning: Hillerød St.) har 27 stoppesteder med afgang fra Hillerød St. og endestation Hillerød St..

303 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:30 og stopper kl. 21:40. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 303 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Hillerød St. (27 stop)

Se PDF: 303 køreplan, stoppesteder og kort

303 OSS

  • Hvad tid begynder 303 busat køre?

    Service på bus 303 begynder kl. 06:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 303 bus op med at køre?

    Service på bus 303 stopper kl. 20:40 på søndag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 303 bus?

    Hvornår ankommer Bus Lions Park (Stutterivænget) - Hillerød St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Lions Park (Stutterivænget) - Hillerød St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 303 bus stoppesteder

Hillerød St. • Østergade (Søndre Jernbanevej) • Frederiksgade (Hostrupsvej) • Slotsarkaderne (Nordstensvej) • Frederiksborg Slot (Slangerupgade) • Frederiksværksgade (Kalvehavevej) • Lions Park (Stutterivænget) • Selskovvej (Stutmestervej) • Stadion (Selskovvej) • Frydenborgvej (Gadevangsvej) • Teglgården (Gadevangsvej) • Kildevej (Gadevangsvej) • Rankeskovvej (Gadevangsvej) • Gadevangsvej (Gadeledsvej) • Gribskovvænget (Gadeledsvej) • Hellebakkevej Gadevang (Gadeledsvej) • Fyrrekrogen (Gadeledsvej) • Skovlyet (Gadeledsvej) • Kildeportvej (Gadeledsvej) • Gl. Helsingevej (Fredensborgvej) • Stenholts Vang (Fredensborgvej) • Slotspavillonen (Holmegårdsvej) • Slotsvænget (Holmegårdsvej) • Almevej (Holmegårdsvej) • Møllevang (Helsingørsgade) • Helsingørsgade (Nordre Jernbanevej) • Hillerød St.

303 bus Køreplan

303 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:30 - 21:40

Dag Kørselstider
mandag 06:30 - 21:40
tirsdag 06:30 - 21:40
onsdag 06:30 - 21:40
torsdag 06:30 - 21:40
fredag 06:30 - 21:40
lørdag 07:49 - 20:40
søndag 10:40 - 20:40

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

303 (Movia)

Det første stop på 303 bus ruten er Hillerød St., og det sidste stop er Hillerød St.. 303 (retning: Hillerød St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 303 har 27 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 28 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 303 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 303 busfor at komme på.

303 i nærheden af mig

303 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 303 med appen!