Fortsæt til primært indhold
Bus - 530

530

Holbæk St.

Movia

530 bus Køreplan

530 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:15 - 18:52

Dag Kørselstider
mandag 05:15 - 18:52
tirsdag 05:15 - 18:52
onsdag 05:15 - 18:52
torsdag 05:15 - 18:52
fredag 05:15 - 18:52
lørdag 07:45 - 14:33
søndag 09:45 - 20:33
Vis den fulde rejseplan

530 bus Rutekort

530 bus Linjekort

530 bus Ruteplan og stoppesteder

530 bus (retning: Holbæk St.) har 36 stoppesteder med afgang fra Tølløse St. (Jernbanevej) og endestation Holbæk St..

530 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:15 og stopper kl. 18:52. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 530 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Holbæk St. (36 stop)

Se PDF: 530 køreplan, stoppesteder og kort

530 OSS

  • Hvad tid begynder 530 busat køre?

    Service på bus 530 begynder kl. 05:15 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 530 bus op med at køre?

    Service på bus 530 stopper kl. 14:33 på lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 530 bus?

    Hvornår ankommer Bus Holbæk St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Holbæk St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 530 bus stoppesteder

Tølløse St. (Jernbanevej) • Kildedamsskolen, Tølløse (Tølløsevej) • Gammel Tølløse (Tølløsevej) • Nr. Vallenderød (Tølløsevej) • Nyrupvej (Tølløsevej) • Ugerløse Nord (Tølløse) (Holbæk Landevej) • Ugerløse Kirke (Østrupvej) • Østrup (Østrupvej) • Søgårdsvej (Hovedgaden) • Undløse (Hovedgaden) • Overdrevsvej (Holbækvej) • Skovbovej (Holbækvej) • Sønderstedvej (Holbækvej) • Sibberup (Holbækvej) • Holbækvej (Knabstrupvej) • Sdr. Jernløse (Knabstrupvej) • Præstemarken (Sdr Jernløsevej) • Møllebakken (Gl. Skovvej) • Skovvejens Skole Nr. Jernløse (Gl. Skovvej) • Nørre Jernløse Kirke (Hovedgaden) • Hanerupvej (Hovedgaden) • Løvenborgvej (Hovedgaden) • Regstrup St. (Hovedgaden) • Agervænget (Agergårdsvej) • Ringvejen (Nørupvej) • Søstrup (Søstrupvej) • Mejeribakken (Søstrupvej) • Tingtved (Søstrupvej) • Holbæk Megacenter (Stenhusvej) • Stenhusparken (Stenhusvej) • Stenhus Gymnasium (Stenhusvej) • Omsorgscenter Stenhus (Stenhusvej) • Ved Skoven (Lundemarksvej) • Lundehusvej (Lundemarksvej) • Euc Nordvest-Sjælland (Lundemarksvej) • Holbæk St.

Liste over gader under 530 bus

Jernbanevej 16 • Tølløsevej 62 • Dyrehavevej 2 • Tølløsevej 190 • Holbæk Landevej 8 • Østrupvej 116 • Østrupvej 16 • Idrætsvej 1 • Hovedgaden 13 • Holbækvej 26 • Holbækvej 54 • Sønder Jernløsevej 10 • Sønder Jernløsevej • Gammel Skovvej 141 • Gammel Skovvej 150C • Hovedgaden 4 • Hovedgaden 55B • Hovedgaden 79 • Hovedgaden 111 • Agervænget 43 • Agervænget 150 • Søstrupvej 54 • Søstrupvej 42 • Søstrupvej 11 • Frejasvej • Stenhusvej • Stenhusvej 22 • Stenhusvej 18A • Ved Skoven 16 • Lundemarksvej 35 • Lundemarksvej 18 • Holbæk Bus station

530 bus Køreplan

530 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:15 - 18:52

Dag Kørselstider
mandag 05:15 - 18:52
tirsdag 05:15 - 18:52
onsdag 05:15 - 18:52
torsdag 05:15 - 18:52
fredag 05:15 - 18:52
lørdag 07:45 - 14:33
søndag 09:45 - 20:33

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

530 (Movia)

Det første stop på 530 bus ruten er Tølløse St. (Jernbanevej), og det sidste stop er Holbæk St.. 530 (retning: Holbæk St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 530 har 36 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 55 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 530 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 530 busfor at komme på.

530 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 530 med appen!