Fortsæt til primært indhold
Bus - 327

327

Frederiksværk St. (Stationspladsen) - Melby St. (Melby Stationsvej)

Movia

327 bus Køreplan

327 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:35 - 23:33

Dag Kørselstider
mandag 05:35 - 23:33
tirsdag 05:35 - 23:33
onsdag 05:35 - 23:33
torsdag 05:35 - 23:33
fredag 05:35 - 23:33
lørdag 07:06 - 23:06
søndag 07:06 - 23:06
Vis den fulde rejseplan

327 bus Rutekort

327 bus Linjekort

327 bus Ruteplan og stoppesteder

327 bus (retning: Frederiksværk St.) har 29 stoppesteder med afgang fra Melby St. (Melby Stationsvej) og endestation Frederiksværk St. (Stationspladsen).

327 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:35 og stopper kl. 23:33. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 327 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Frederiksværk St. (29 stop)

Se PDF: 327 køreplan, stoppesteder og kort

327 OSS

  • Hvad tid begynder 327 busat køre?

    Service på bus 327 begynder kl. 05:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 327 bus op med at køre?

    Service på bus 327 stopper kl. 23:06 på søndag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 327 bus?

    Hvornår ankommer Bus Frederiksværk St. (Stationspladsen) - Melby St. (Melby Stationsvej) linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Frederiksværk St. (Stationspladsen) - Melby St. (Melby Stationsvej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 327 bus stoppesteder

Melby St. (Melby Stationsvej) • Melby (Melbyvej) • Melby Kirke (Lindebjergvej) • Æblevej (Lindebjergvej) • Bjergvej (Lindebjergvej) • Muldstensvej (Lindebjergvej) • Blåmejsevej (Lindebjergvej) • Liseleje Kystvej (Lindebjergvej) • Lisehøjvej (Liselejevej) • Hagelundsvej (Liselejevej) • Lisingevej (Liselejevej) • Melbyvej (Liselejevej) • Asserbogårdsvej (Møllevangsvej) • Hjertegræsvej (Møllevangsvej) • Skovbovej (Møllevangsvej) • Asserbohusvej (Møllevangsvej) • Møllevænget (Møllevangsvej) • Skovbjergvej (Møllevangsvej) • Bødkergårdsvej (Møllevangsvej) • Hjortemosevej (Ellevej) • Birkedalsvej (Ellevej) • Enghaveskolen (Ellevej) • Enghaveskolen (Grøndalsvej) • Vinderød Enghavevej (Vinderød Skov) • Vinkelvej (Nørregade) • Halsnæs Rådhus (Nørregade) • Strandgade (Nørregade) • Havnevej (Hermannsgade) • Frederiksværk St. (Stationspladsen)

327 bus Køreplan

327 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:35 - 23:33

Dag Kørselstider
mandag 05:35 - 23:33
tirsdag 05:35 - 23:33
onsdag 05:35 - 23:33
torsdag 05:35 - 23:33
fredag 05:35 - 23:33
lørdag 07:06 - 23:06
søndag 07:06 - 23:06

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

327 (Movia)

Det første stop på 327 bus ruten er Melby St. (Melby Stationsvej), og det sidste stop er Frederiksværk St. (Stationspladsen). 327 (retning: Frederiksværk St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 327 har 29 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 25 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 327 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 327 busfor at komme på.

327 i nærheden af mig

327 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 327 med appen!