Fortsæt til primært indhold
Bus - 193

193

Gammel Holtegaard (Attemosevej) - Holte St.

Movia

193 bus Køreplan

193 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:25 - 21:59

Dag Kørselstider
mandag 05:25 - 21:59
tirsdag 05:25 - 21:59
onsdag 05:25 - 21:59
torsdag 05:25 - 21:59
fredag 05:25 - 21:59
lørdag 06:59 - 21:59
søndag 06:59 - 21:59
Vis den fulde rejseplan

193 bus Rutekort

193 bus Linjekort

193 bus Ruteplan og stoppesteder

193 bus (retning: Holte St.) har 57 stoppesteder med afgang fra Holte St. og endestation Holte St..

193 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:25 og stopper kl. 21:59. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 193 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Holte St. (57 stop)

Se PDF: 193 køreplan, stoppesteder og kort

193 OSS

  • Hvad tid begynder 193 busat køre?

    Service på bus 193 begynder kl. 05:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 193 bus op med at køre?

    Service på bus 193 stopper kl. 21:59 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 193 bus?

    Hvornår ankommer Bus Gammel Holtegaard (Attemosevej) - Holte St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Gammel Holtegaard (Attemosevej) - Holte St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 193 bus stoppesteder

Holte St. • Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej) • Pile Allé (Øverødvej) • Vestre Paradisvej (Øverødvej) • Søbakkevej (Øverødvej) • Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej) • Sydskrænten Havarthigaarden (Øverødvej) • Hf Solpletten (Øverødvej) • Gl. Øverødvej (Øverødvej) • Gammel Holtegaard (Attemosevej) • Pilekæret (Egebækvej) • Kikhanebakken (Egebækvej) • Mariehøjvej (Egebækvej) • Egebækvej (Malmbergsvej) • Sti Til Buskhøjvej (Malmbergsvej) • Schuncks Plads (Malmbergsvej) • Malmbergsvej (Langhaven) • Trørødskolen (Kohavevej) • Ellekrogen (Kohavevej) • Viekær (Kohavevej) • Trørød Torv (Trørødvej) • Holmebjerg (Krogholmgårdsvej) • Vietoften (Krogholmgårdsvej) • Nyvangledet (Krogholmgårdsvej) • Gøngehusvej (Langhaven) • Bueager (Gøngehusvej) • Gøngetoften (Gøngehusvej) • Henriksholms Allé (Gøngehusvej) • Vedbæk St. • Vedbæk Stationsvej (Vedbæk Strandvej) • Vedbæk Havn Gøngehusvej (Vedbæk Strandvej) • Trørødvej Bakkehuset (Vedbæk Strandvej) • Enrumdammen (Vedbæk Strandvej) • Enrumvej • Kettebakken (Frydenlundsvej) • Frydenlund Park (Frydenlundsvej) • Frydenlunds Allé (Frydenlundsvej) • Trørød Torv (Trørødvej) • Aldersrovej (Rundforbivej) • Rundforbi Stadion (Rundforbivej) • Skyttedal (Rundforbivej) • Rundforbi Tennishal (Rundforbivej) • Nærum Hovedgade (Kirkeåsen) • Nærumgårdsvej (Skodsborgvej) • Nærum Vænge (Skodsborgvej) • Nærum St. (Skodsborgvej) • Tovesvej (Skodsborgvej) • Bergsøe Kollegiet (Skodsborgvej) • Vangebovej (Attemosevej) • Attemosevej (Søllerødvej) • Prins Frederiks Allé (Søllerødvej) • Søllerød Kro (Søllerødvej) • Solvej (Søllerødvej) • Søvej (Vangebovej) • Rudersdal Rådhus (Vangebovej) • Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej) • Holte St.

Liste over gader under 193 bus

Holte Stationsvej • Holte Stationsvej 3 • Pile Alle 2 • Øverødvej 55 • Søbakkevej 1 • Øverødvej 102A • Sydskrænten 1 • Øverødvej 175 • Pilekæret 2A • Egebækvej 27 • Malmbergsvej 118 • Malmbergsvej 127 • Malmbergsvej 23 • Malmbergsvej 1A • Hf. Skovly-Æblevej 7 • Kohavevej 46A • Kohavevej 31 • Trørødvej 58 • Krogholmgårdsvej 20 • Krogholmgårdsvej 63 • Krogholmgårdsvej 84 • Gøngehusvej • Lampeager 9 • Gøngesletten 11 • Vedbæk Stationsvej • Vedbæk Strandvej 404 • Vedbæk Strandvej 366 • Vedbæk Strandvej 379 • Vedbæk Strandvej 321 • Enrumvej 4 • Enrumvej 41 • Frydenlund Park 2A • Frydenlundsvej 49 • Trørødvej 61 • Rundforbivej 53 • Rundforbivej 135 • Skyttedal 2 • Skyttebjerg 67 • Nærum Hovedgade 53 • Nærumgårdsvej 48 • Skodsborgvej • Skodsborgvej 209 • Søllerødvej 118 • Attemosevej 6 • Søllerødvej 96 • Søllerødvej 80 • Søllerødvej 48 • Søllerødvej 26 • Øverødvej 11 • Holte Stationsvej 6 • Holte Stationsvej

193 bus Køreplan

193 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:25 - 21:59

Dag Kørselstider
mandag 05:25 - 21:59
tirsdag 05:25 - 21:59
onsdag 05:25 - 21:59
torsdag 05:25 - 21:59
fredag 05:25 - 21:59
lørdag 06:59 - 21:59
søndag 06:59 - 21:59

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

193 (Movia)

Det første stop på 193 bus ruten er Holte St., og det sidste stop er Holte St.. 193 (retning: Holte St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 193 har 57 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 51 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 193 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 193 busfor at komme på.

193 i nærheden af mig

Alternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 193 med appen!