330 linje
Campus Skanderborg/Højvangens Torv - Låsby Skole (Skanderborg Kom)
Midttrafik
Midttrafik 330 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
330 bus (Låsby Skole) har 20 stoppesteder med afgang fra Campus Skanderborg/Højvangens Torv og endestation Låsby Skole (Skanderborg Kom).
Vælg hvilken som helst af 330 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Låsby Skole (20 stop)
Campus Skanderborg/Højvangens Torv
Ladegårdsbakken/Højvangen (Skanderborg Kom)
Skanderborg St. (Skanderborg Kom)
Kristiansvej/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Låsbyvej 17 (Skanderborg Kom)
Illerupvej/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Hjelmslevvej/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Hårby Bygade/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Hårby Bygade/Ryvejen (Skanderborg Kom)
Veng Skole Og Børnehus (Skanderborg Kom)
Søballevej/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Søballe/Stjærvej (Skanderborg Kom)
Græsballe/Vengevej (Skanderborg Kom)
Veng/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Ringsporvej/Låsbyvej (Skanderborg K
Nr. Vissing/Låsbyvej (Skanderborg Kom)
Ersholtvej/Vidkærvej (Skanderborg Kom)
Låsby/Ole Rømers Vej (Skanderborg Kom)
Låsby Idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom)
Låsby Skole (Skanderborg Kom)
330 OSS
Hvad tid begynder 330 busat køre?
Service på bus 330 begynder kl. 06:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 330 bus op med at køre?
Service på bus 330 stopper kl. 23:33 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Hvad tid ankommer 330 bus?
Hvornår ankommer bus Campus Skanderborg/Højvangens Torv - Låsby Skole (Skanderborg Kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Campus Skanderborg/Højvangens Torv - Låsby Skole (Skanderborg Kom) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 330 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 330 bus stop.
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 330 (fra Campus Skanderborg/Højvangens Torv), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 330 (Låsby Skole) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
330 linje bus billetpris
Midttrafik 330 (Låsby Skole) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
330 (Midttrafik)
Det første stop på 330 bus ruten er Campus Skanderborg/Højvangens Torv, og det sidste stop er Låsby Skole (Skanderborg Kom). 330 (Låsby Skole) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 330 har 20 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 29 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 330 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 330 busfor at komme på.
Linje 330 bus sporing i realtid
Spor linje 330 (Låsby Skole) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 330 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 330, i Danmark
330 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 101 - Herning Station - Herning Station/ Tidsplan
- 2 - Hedelyngen/Skaldehøjvej (Viborg Kom) - Liseborg Hegn/Liseborgvej (Viborg Kom)/ Tidsplan
- 421 - Thorsvej/Skanderborgvej (Skanderborg Kom) - Ry St. (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 15 - Hadbjerg Skole/Mejsevej (Favrskov Kom) - Hingevej (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 45 - Park Allé/Rådhuset (Aarhus Kom) - Lystrup/Majsmarken (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 32 - Lystrup/Bygaden (Aarhus Kom) - Egaa Gymnasium/Mejlbyvej (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 4 - Odder Busterminal - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 190 - Ikast/Østerport (Ikast-Brande Kom) - Gl. Blåhøj (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 171 - Ikast/Østerport (Ikast-Brande Kom) - Munklinde (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 711 - Viborg Rtb. - Gråmose (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 110 - Silkeborg Trafikterminal - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 762 - Ulbjerg Kirke (Viborg Kom) - Virksund (Skive kom)/ Tidsplan
- 12 - Hammel Rtb. - Hammel Idrætscenter/Tilemannsvej/ Tidsplan
- 6A - Aarhus Universitetshospital Skejby indgang H - Skåde/Emiliedalsvej (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 770 - Viborg Rtb. - Bjerringbro St. (Viborg Kom)/ Tidsplan
- 3 - Hadbjerg Skole/Mejsevej (Favrskov Kom) - Voldum Kirke (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 476 - Vilhelmsborg (Lemvig Kom) - Bøvlingbjerg (Lemvig Kom)/ Tidsplan
- 671 - Lundskolen (Horsens Kommune) - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 306 - Horsens Trafikterminal - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 213 - Auning (Norddjurs Kom) - Glesborg (Norddjurs Kom)/ Tidsplan