283 - Ryde Tidsplan
fredag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Holstebro Trafikterminal | 06:05 | 07:37 | 11:40 | 14:30 | 15:40 |
Frøjkvej/Nørrebrogade (Holstebro Kom) | 06:08 | 07:40 | 11:43 | 14:33 | 15:44 |
Ringparken (Holstebro Kom) | 06:09 | 07:41 | 11:44 | 14:34 | 15:45 |
Lyksborgvej/Nørrebrogade (Holstebro Kom) | 06:10 | 07:42 | 11:45 | 14:35 | 15:46 |
Skoleparken/Nørre Boulevard (Holstebro Kom) | 06:11 | 07:43 | 11:46 | 14:36 | 15:47 |
Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom) | 06:11 | 07:44 | 11:46 | 14:36 | 15:48 |
Valdemar Poulsens Vej (Holstebro Kom) | 06:13 | 07:47 | 11:48 | 14:38 | 15:50 |
Busvejen/Bastrupgårdvej (Holstebro Kom) | 06:14 | 07:48 | 11:49 | 14:39 | 15:51 |
Krøyerhaven (Holstebro Kom) | 06:14 | 07:48 | 11:49 | 14:39 | 15:51 |
Børnehuset Lægårdvej (Holstebro Kom) | 06:19 | - | 11:54 | 14:44 | 15:57 |
Højdevej/Lægårdvej (Holstebro Kom) | 06:20 | - | 11:55 | 14:45 | 15:58 |
Stjernestien/Lægårdvej (Holstebro Kom) | 06:21 | - | 11:56 | 14:46 | 15:59 |
Majgårdvej/Mosebyvej (Holstebro Kom) | 06:26 | - | 12:01 | 14:51 | 16:04 |
Hvam Mejeriby/Hvamvej (Holstebro Kom) | 06:33 | 08:02 | 12:08 | 14:58 | 16:11 |
Borbjerg (Holstebro Kom) | 06:36 | 08:05 | 12:11 | 15:01 | 16:14 |
Ryde Møllevej/Rydbjergvej (Holstebro Kom) | 06:45 | 08:14 | 12:20 | 15:10 | 16:23 |
Rydevej/Ryde Møllevej (Holstebro Kom) | 06:46 | 08:15 | 12:21 | 15:11 | 16:24 |
Ryde (Holstebro Kom) | 06:49 | 08:18 | 12:24 | 15:14 | 16:27 |
mandag til torsdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Holstebro Trafikterminal | 06:05 | 07:37 | 14:30 | 15:40 |
Frøjkvej/Nørrebrogade (Holstebro Kom) | 06:08 | 07:40 | 14:33 | 15:44 |
Ringparken (Holstebro Kom) | 06:09 | 07:41 | 14:34 | 15:45 |
Lyksborgvej/Nørrebrogade (Holstebro Kom) | 06:10 | 07:42 | 14:35 | 15:46 |
Skoleparken/Nørre Boulevard (Holstebro Kom) | 06:11 | 07:43 | 14:36 | 15:47 |
Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom) | 06:11 | 07:44 | 14:36 | 15:48 |
Valdemar Poulsens Vej (Holstebro Kom) | 06:13 | 07:47 | 14:38 | 15:50 |
Busvejen/Bastrupgårdvej (Holstebro Kom) | 06:14 | 07:48 | 14:39 | 15:51 |
Krøyerhaven (Holstebro Kom) | 06:14 | 07:48 | 14:39 | 15:51 |
Børnehuset Lægårdvej (Holstebro Kom) | 06:19 | - | 14:44 | 15:57 |
Højdevej/Lægårdvej (Holstebro Kom) | 06:20 | - | 14:45 | 15:58 |
Stjernestien/Lægårdvej (Holstebro Kom) | 06:21 | - | 14:46 | 15:59 |
Majgårdvej/Mosebyvej (Holstebro Kom) | 06:26 | - | 14:51 | 16:04 |
Hvam Mejeriby/Hvamvej (Holstebro Kom) | 06:33 | 08:02 | 14:58 | 16:11 |
Borbjerg (Holstebro Kom) | 06:36 | 08:05 | 15:01 | 16:14 |
Ryde Møllevej/Rydbjergvej (Holstebro Kom) | 06:45 | 08:14 | 15:10 | 16:23 |
Rydevej/Ryde Møllevej (Holstebro Kom) | 06:46 | 08:15 | 15:11 | 16:24 |
Ryde (Holstebro Kom) | 06:49 | 08:18 | 15:14 | 16:27 |
Midttrafik bus tidsplan - 283 (Ryde)
Midttrafik bus-planen for 283-ruten, Ryde, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Holstebro Trafikterminal station til Ryde (Holstebro Kom) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Midttrafik tidsplan.