Fortsæt til primært indhold
Bus - 336

336

Enghaven Nord (Hammersholt Byvej) - Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej)

Movia

336 bus Køreplan

336 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:51 - 23:17

Dag Kørselstider
mandag 05:51 - 23:17
tirsdag 05:51 - 23:17
onsdag 05:51 - 23:17
torsdag 05:51 - 23:17
fredag 05:51 - 23:17
lørdag 08:16 - 23:17
søndag 09:17 - 23:17
Vis den fulde rejseplan

336 bus Rutekort

336 bus Linjekort

336 bus Ruteplan og stoppesteder

336 bus (Allerød Enghaven Nord) har 23 stoppesteder med afgang fra Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej) og endestation Enghaven Nord (Hammersholt Byvej).

336 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:51 og stopper kl. 23:17. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 336 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Allerød Enghaven Nord (23 stop)

Se PDF: 336 køreplan, stoppesteder og kort

336 OSS

  • Hvad tid begynder 336 busat køre?

    Service på bus 336 begynder kl. 05:51 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 336 bus op med at køre?

    Service på bus 336 stopper kl. 23:17 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 336 bus?

    Hvornår ankommer Bus Enghaven Nord (Hammersholt Byvej) - Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Enghaven Nord (Hammersholt Byvej) - Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 336 bus stoppesteder

Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej) • Lyngehus (Hillerødvej) • Stenagervej (Kærhøjgårdsvej) • Lynge Skole (Knud Rasmussens Vej) • Vrålyngen (Lyngevej) • Svanevej (Lyngevej) • Farremosen (Lyngevej) • Musikskolen (Lyngevej) • Søparken (Lyngevej) • Duevej (Lyngevej) • Gl. Lyngevej (Rådhusvej) • Engholmskolen (Rådhusvej) • Allerød Gymnasium (Rådhusvej) • Anemonevej (Kollerødvej) • Prøvestensvej (Kollerødvej) • Centerhallen (Lilledal) • Allerød St. • Biblioteket (Frederiksborgvej) • Lillerød Skole (Frederiksborgvej) • Rønne Allé (Møllevænget) • Nordvænget (Møllevænget) • Blommevej (Hammersholt Byvej) • Enghaven Nord (Hammersholt Byvej)

336 bus Køreplan

336 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:51 - 23:17

Dag Kørselstider
mandag 05:51 - 23:17
tirsdag 05:51 - 23:17
onsdag 05:51 - 23:17
torsdag 05:51 - 23:17
fredag 05:51 - 23:17
lørdag 08:16 - 23:17
søndag 09:17 - 23:17

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

336 (Movia)

Det første stop på 336 bus ruten er Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej), og det sidste stop er Enghaven Nord (Hammersholt Byvej). 336 (Allerød Enghaven Nord) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 336 har 23 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 25 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 336 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 336 busfor at komme på.

336 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 336 med appen!