Fortsæt til primært indhold
Bus - 390R

390R linje

Helsinge St.

Movia

390R bus Køreplan

390R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:03 - 22:30

Dag Kørselstider Hyppighed
mandag 06:03 - 22:30 30 min
tirsdag 06:03 - 22:30 30 min
onsdag 06:03 - 22:30 30 min
torsdag 06:03 - 22:30 30 min
fredag 06:03 - 22:30 30 min
lørdag 06:30 - 22:30 1 t.
søndag 06:30 - 22:30 1 t.
Vis den fulde rejseplan

390R bus Rutekort - Helsinge St.

390R bus Ruteplan og stoppesteder (Opdateret)

390R bus (Helsinge St.) har 50 stoppesteder med afgang fra Helsingør St. og endestation Helsinge St..

390R bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:03 og stopper kl. 22:30. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 390R bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Helsinge St. (50 stop)

PDF-version: 390R køreplan, stoppesteder og kort

390R OSS

  • Hvad tid begynder 390R busat køre?

    Service på bus 390R begynder kl. 06:03 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 390R bus op med at køre?

    Service på bus 390R stopper kl. 22:30 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 390R bus?

    Hvornår ankommer Bus Helsinge St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Helsinge St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

390R bus Rutekort - Helsinge St.

PDF-version: 390R køreplan, stoppesteder og kort

390R bus Køreplan

390R bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:03 - 22:30

Dag Kørselstider Hyppighed
mandag 06:03 - 22:30 30 min
tirsdag 06:03 - 22:30 30 min
onsdag 06:03 - 22:30 30 min
torsdag 06:03 - 22:30 30 min
fredag 06:03 - 22:30 30 min
lørdag 06:30 - 22:30 1 t.
søndag 06:30 - 22:30 1 t.

Servicealarmer for Movia bus

Se alle opdateringer på 390R (fra Helsingør St.), inklusive statusoplysninger i realtid, bus forsinkelser, ændringer af ruter, ændringer af stoppesteder og alle andre serviceændringer. Få en kortvisning i realtid af 390R (Helsinge St.), og følg bus, mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al info nu.

390R linje Bus billetpris

Movia 390R (Helsinge St.) priser kan ændre sig af flere forskellige grunde. For flere oplysninger om billetpriser til Movia, bedes du tjekke Moovit appen eller selskabets officielle hjemmeside.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

390R (Movia)

Det første stop på 390R bus ruten er Helsingør St., og det sidste stop er Helsinge St.. 390R (Helsinge St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 390R har 50 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 68 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 390R bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 390R busfor at komme på.

390R i nærheden af mig

Linje 390R Bus sporing i realtid

Spor linje 390R (Helsinge St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 390R bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

Lettere at få oplysninger om linje 390R med appen!
(934,930)