Fortsæt til primært indhold
Bus - 390R

390R linje

Helsinge St.

Movia

Movia 390R bus Rutekort - Helsinge St.

Movia 390R bus Ruteplan og stop (Opdateret)

390R bus (Helsinge St.) har 50 stoppesteder med afgang fra Helsingør St. og endestation Helsinge St..

Vælg hvilken som helst af 390R bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Retning: Helsinge St. (50 stop)

  • Helsingør St.

  • Stengade (Kongevejen)

  • Kongevejen (Mads Holms Vej)

  • Belvederevej (Mads Holms Vej)

  • Kierboesvej (Mads Holms Vej)

  • Galschiøtsvej (Mads Holms Vej)

  • Montebello (Gurrevej)

  • Holger Drachmanns Vej (Gurrevej)

  • Nordlandsvej (Gurrevej)

  • Klostermosevej (Gurrevej)

  • Teglstrup Hegn (Gurrevej)

  • Ørnholmvej (Gurrevej)

  • Gurre Kirke (Gurrevej)

  • Gurredam (Gurrevej)

  • Gurre Volmersvej (Gurrevej)

  • Gurre (Gurrevej)

  • Gurrevej 407 (Gurrevej)

  • Gurrevej 430 (Gurrevej)

  • Hornbækvej (Gurrevej)

  • Gurrevej (Hornbækvej)

  • Tikøb Skole (Harreshøjvej)

  • Harreshøj (Harreshøjvej)

  • Sonnerupgård (Harreshøjvej)

  • Søbrinken (Esrumvej)

  • Esrum Bytoften (Hovedgaden)

  • Esrum Skole (Hovedgaden)

  • Tingbakken (Østvej)

  • Damhusvej (Østvej)

  • Stubmarken (Østvej)

  • Esbønderup Kirke (Østvej)

  • Hillerødvej (Esbønderupvej)

  • Langørevej (Esbønderupvej)

  • Lille Vokstrupvej (Esbønderupvej)

  • Mestervangen (Esbønderupvej)

  • Græsted Syd St. (Holtvej)

  • Holtvej (Esbønderupvej)

  • Ramsager (Hovedgaden)

  • Nyvej (Hovedgaden)

  • Græsted Torv (Hovedgaden)

  • Møllebakken (Dønnevældevej)

  • Faksemosevej (Dønnevældevej)

  • Bjørstrupvej (Dønnevældevej)

  • Møllebjergvej (Dønnevældevej)

  • Hemmingstrupvej (Græstedvej)

  • Stæremosevej (Græstedvej)

  • Sortebjergvej (Græstedvej)

  • Græstedvej (Nellerødvej)

  • Ud For Stenlandsvej (Østergade)

  • Haragervej (Østergade)

  • Helsinge St.

390R OSS

  • Hvad tid begynder 390R busat køre?

    Service på bus 390R begynder kl. 06:03 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

  • Hvad tider holder 390R bus op med at køre?

    Service på bus 390R stopper kl. 22:32 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

  • Hvad tid ankommer 390R bus?

    Hvornår ankommer Bus Helsinge St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Helsinge St. linje, der er tættest på din placering.

  • Er der en 390R bus stop i nærheden af mig?

    Klik her for at se den nærmeste 390R bus stop.

390R bus Køreplan

390R bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 06:03 - 22:32

DagKørselstiderHyppighed (min)
man06:03 - 22:3230 - 60
tir06:03 - 22:3230 - 60
ons06:03 - 22:3230 - 60
tor06:03 - 22:3230 - 60
fre06:03 - 22:3230 - 60
lør06:32 - 22:3260
søn06:32 - 22:3260

Servicealarmer for Movia bus

See all updates on 390R (from Helsingør St.), including real-time status info, bus delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 390R (Helsinge St.) and track the bus as it moves on the map. Download the app for all Movia info now.

390R linje bus billetpris

Movia 390R (Helsinge St.) prices may change based on several factors. For more information about Movia tickets costs please check the Moovit app or Movia’s official website.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app

390R (Movia)

Det første stop på 390R bus ruten er Helsingør St., og det sidste stop er Helsinge St.. 390R (Helsinge St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 390R har 50 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 67 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 390R bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 390R busfor at komme på.

Linje 390R Bus sporing i realtid

Spor linje 390R (Helsinge St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 390R bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 390R, i Danmark