קו 4
אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 4 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל באצטדיון עירוני ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה (35 תחנות)
אצטדיון עירוני
בר כוכבא/דוד המלך
בר כוכבא/השופטים
בר כוכבא/עמל
תמר/מעלה קק''ל
'תמר ב
תמר/שקד
שקד/דובדבן
דובדבן/שקד
דובדבן א'
דובדבן/חרצית
חרצית/כליל החורש
כליל החורש/שיזף
כליל החורש/שיזף
כליל החורש/חצב
שקד/רותם
מעלה קק''ל/שקד
מעלה קק''ל/אלה
הדקל/צאלון
'הדקל א
הדקל/הנרקיס
מעלה קק''ל/הדקל
שטרית/מצדה
שטרית/110
שטרית/רמח''ל
החשמונאים/טרומפלדור
יהודה הנשיא/טרומפלדור
יהודה הנשיא/ביאליק
יהודה הנשיא/רש''י
פיק''א/בי''ס תחכמוני
פיק''א/רוטשילד
יוחנן בן זכאי/יהודה הלוי
יוחנן בן זכאי/335
הגליל/גן העיר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-14:30 בשני
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו 4 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:10 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 14:30 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 16:10 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ אצטדיון עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
4 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 4 היא אצטדיון עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 4 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (אצטדיון עירוני←ת. מרכזית טבריה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
4 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 136 - קבר שמואל הנביא-מטה בנימין<->זקס/שמואל הנביא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 62 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף רמות/מירסקי-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 16 - קיבוץ כפר רופין-כפר רופין<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 185 - בית ספר מגידו / 6953-מגידו<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 184 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים-גלעד-10/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 773 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בי''ס נופית/הגליל-נופית-10/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 185 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->בית ספר מגידו / 6953-מגידו-10/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 81 - דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל<->'בית ספר ג-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים