Fortsæt til primært indhold
Bus - 432

432

Reersø Havn (Havnevej) - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)

Movia

432 bus Køreplan

432 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:39 - 21:45

Dag Kørselstider
mandag 05:39 - 21:45
tirsdag 05:39 - 21:45
onsdag 05:39 - 21:45
torsdag 05:39 - 21:45
fredag 05:39 - 21:45
lørdag 07:45 - 21:45
søndag 07:45 - 21:45
Vis den fulde rejseplan

432 bus Rutekort

432 bus Linjekort

432 bus Ruteplan og stoppesteder

432 bus (retning: Reersø) har 29 stoppesteder med afgang fra Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) og endestation Reersø Havn (Havnevej).

432 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:39 og stopper kl. 21:45. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 432 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Reersø (29 stop)

Se PDF: 432 køreplan, stoppesteder og kort

432 OSS

  • Hvad tid begynder 432 busat køre?

    Service på bus 432 begynder kl. 05:39 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 432 bus op med at køre?

    Service på bus 432 stopper kl. 21:45 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 432 bus?

    Hvornår ankommer Bus Reersø Havn (Havnevej) - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Reersø Havn (Havnevej) - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 432 bus stoppesteder

Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) • Købmagergade (Kalundborgvej) • Tubavej (Valbygårdsvej) • Øster Stillinge (Stillingevej) • Stillinge Plejecenter (Stillingevej) • Degnevænget (Stillingevej) • Stillinge Strand (Stillinge Strandvej) • Blomstervej (Drøsselbjergvej) • Pilevej (Drøsselbjergvej) • Lillerisvej (Drøsselbjergvej) • Ranunkelvej (Drøsselbjergvej) • Bildsø Strand (Drøsselbjergvej) • Longvejen (Drøsselbjergvej) • Drøsselbjerg (Drøsselbjergvej) • Mullerup (Mullerup Strandvej) • Mullerup Havn (Kirke Helsinge Strandvej) • Kr Helsinge Strand (Kirke Helsinge Strandvej) • Dalby (Dalby Strandvej) • Kirke Helsinge Skole (Skolegade) • Østergade (Helsingevej) • Gildehøjvej (Helsingevej) • Kirkestien (Kirkevangen) • Tværstenen (Algade) • Gørlev Skole (Kalundborgvej) • Dalbyvej (Reersøvej) • Hesselbjergvej (Strandvejen) • Reersø Kro (Strandvejen) • Posthuset (Strandvejen) • Reersø Havn (Havnevej)

Liste over gader under 432 bus

Ndr.Stationsvej 17 • Kalundborgvej 27 • Valbygårdsvej 40 • Stillingevej 15 • Stillingevej 52B • Stillingevej 74 • Drøsselbjergvej 108 • Drøsselbjergvej 92 • Pilevej 2 • Drøsselbjergvej 56 • Drøsselbjergvej 44 • Drøsselbjergvej 42A • Drøsselbjergvej 28B • Drøsselbjergvej 10 • Mullerup Strandvej 3 • Mullerup Strandvej 141 • Kirke Helsinge Strandvej 62 • Skolegade • Helsingevej 77 • Helsingevej 16 • Kirkevangen 16 • Algade 25 • Kalundborgvej 13H • Strandvejen 1 • Strandvejen 54 • Strandvejen 88 • Strandvejen 99

432 bus Køreplan

432 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:39 - 21:45

Dag Kørselstider
mandag 05:39 - 21:45
tirsdag 05:39 - 21:45
onsdag 05:39 - 21:45
torsdag 05:39 - 21:45
fredag 05:39 - 21:45
lørdag 07:45 - 21:45
søndag 07:45 - 21:45

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

432 (Movia)

Det første stop på 432 bus ruten er Slagelse St. (Ndr.Stationsvej), og det sidste stop er Reersø Havn (Havnevej). 432 (retning: Reersø) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 432 har 29 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 55 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 432 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 432 busfor at komme på.

432 i nærheden af mig

Alternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 432 med appen!