Fortsæt til primært indhold
Bus - 701

701

Lindholmcentret (Vendsysselvej) - PandebjergvejBørnehaven (Pandebjergvej)

Movia

701 bus Køreplan

701 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:56 - 20:56

Dag Kørselstider
mandag 05:56 - 20:56
tirsdag 05:56 - 20:56
onsdag 05:56 - 20:56
torsdag 05:56 - 20:56
fredag 05:56 - 20:56
lørdag 07:26 - 20:26
søndag 09:26 - 20:26
Vis den fulde rejseplan

701 bus Rutekort

701 bus Linjekort

701 bus Ruteplan og stoppesteder

701 bus (Lindholmcentret Østerbro) har 30 stoppesteder med afgang fra Pandebjergvejbørnehaven (Pandebjergvej) og endestation Lindholmcentret (Vendsysselvej).

701 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:56 og stopper kl. 20:56. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 701 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Lindholmcentret Østerbro (30 stop)

Se PDF: 701 køreplan, stoppesteder og kort

701 OSS

  • Hvad tid begynder 701 busat køre?

    Service på bus 701 begynder kl. 05:56 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 701 bus op med at køre?

    Service på bus 701 stopper kl. 20:26 på søndag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 701 bus?

    Hvornår ankommer Bus Lindholmcentret (Vendsysselvej) - PandebjergvejBørnehaven (Pandebjergvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Lindholmcentret (Vendsysselvej) - PandebjergvejBørnehaven (Pandebjergvej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 701 bus stoppesteder

Pandebjergvejbørnehaven (Pandebjergvej) • Pandebjergvej • Strandboulevarden (Pandebjergvej) • Bakkehuset Vest (Fjordbakken) • Bakkehuset Øst (Fjordbakken) • Parkvej (Fjordbakken) • Møllebakken (Fjordvej) • Ejegodvej (Fjordvej) • Sygehusetfjordvej (Fjordvej) • Sundvej (Fjordvej) • Niels Nielsensgade • Søhusstræde (Vestensborg Allé) • Sundbystræde (Slotsgade) • Torvet Langgade (Langgade) • Bastebrostræde (Frisegade) • Klosterstræde (Frisegade) • Vendersgade (Voldgade) • Jernbanegade (Tværgade) • Nykøbing Falster St. (Brovejen) • Jernbanegade (Tværgade) • Østerbrogade (Gedservej) • Monradsgade (Gedservej) • Fromsgade (Gedservej) • Grønnegade (Gedservej) • Enighedsvej (Gedservej) • Færøvej (Enighedsvej) • Tunøvej (Jyllandsvej) • Danmarksvej (Jyllandsvej) • Vendsysselvej • Lindholmcentret (Vendsysselvej)

701 bus Køreplan

701 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:56 - 20:56

Dag Kørselstider
mandag 05:56 - 20:56
tirsdag 05:56 - 20:56
onsdag 05:56 - 20:56
torsdag 05:56 - 20:56
fredag 05:56 - 20:56
lørdag 07:26 - 20:26
søndag 09:26 - 20:26

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

701 (Movia)

Det første stop på 701 bus ruten er Pandebjergvejbørnehaven (Pandebjergvej), og det sidste stop er Lindholmcentret (Vendsysselvej). 701 (Lindholmcentret Østerbro) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 701 har 30 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 29 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 701 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 701 busfor at komme på.

701 i nærheden af mig

701 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 701 med appen!