447-linja
Kesäkylä
HSL
HSL 447 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
447-bussilla (Kesäkylä) on 16 pysäkkiä alkaen asemalta Kivistön Asema ja päättyen asemalle Talvitie.
Valitse alta mikä tahansa 447-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kesäkylä (16 pysäkkiä)
Kivistön Asema
Safiiriaukio
Tikkurilantie
Juuritie
Pohjois-Viinikkala
DHL Etelä
DHL Pohjoinen
Viinikankaari
Viinikanmetsä
Myllykyläntie
Kuutamotie
Tähtitaivaantie
Hanskallio
Kesäkyläntie
Kevättie
Talvitie
447 UKK
Mihin aikaan 447 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 447 bussi -pysäkillä klo 06:09 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 447 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 447 bussi -pysäkillä klo 11:29 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 447 bussi saapuu?
Milloin Kesäkylä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kesäkylä Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 447 (Kesäkylä) bussi?
Kesäkylä (Kesäkylä) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 447 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 447 bussi pysäkki.
447-bussi -aikataulu
447-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 06:09 - 11:29
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:09 - 11:29 | 30 - 120 |
ti | 06:09 - 11:29 | 30 - 120 |
ke | 06:09 - 11:29 | 30 - 120 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 06:09 - 11:29 | 30 - 120 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 447 (asemalta Kivistön Asema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 447 (Kesäkylä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
447 -linjan bussi-maksu
HSL 447 (Kesäkylä) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
447 (HSL)
447-bussin ensimmäinen pysäkki on Kivistön Asema ja viimeinen pysäkki on Talvitie. 447 (Kesäkylä) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 447 -linjalla on 16 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 16 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 447-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 447-bussi-linjalle.
Linjojen 447 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 447 (Kesäkylä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 447 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 447, Helsinki
447 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu
- 913BK - Kuntakeskus-Störsvik-Kela-Karskog-Västerby
- 971 - Kivistö-Ruotsinkylä-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 96N - Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie)/ Aikataulu
- 168 - Espoon keskus-Mikkelä-Kauklahti/ Aikataulu
- 611B - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila/ Aikataulu
- 445 - Kivistö-Katriinan sairaala-Reuna/ Aikataulu
- 457 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 916 - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 192 - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 719 - Nybygget-Hakunila/ Aikataulu
- 275 - Leppävaara-Nihtisilta-Turunväylä-Veikkola/ Aikataulu
- 444T - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Pirttiranta-Riipilä/ Aikataulu
- 904 - Kirkkonummi-Kyrkvalla-Kantvik/ Aikataulu
- 348BK - Hännikäinen-Kalajärvi
- 67N - Rautatientori-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 433 - Martinlaakso-Vantaanpuisto-Petas-Kivistö/ Aikataulu
- 84 - Herttoniemi(M)-Gunillankallio/ Aikataulu
- 989A - Monninkylä-Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu