קו 52
ג'ת←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 52 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 52 (ג'ת←חדרה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף ג'ת ומסתיים בבית חולים הלל יפה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 52 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'ת←חדרה (20 תחנות)
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
מסגד אבו בכר/אלקודס
ביר בורין/אלקאסמי
בית ספר תיכון אלקאסמי
בי''ס יסודות וחט''ב/ביר באקה
ביר באקה/כביש 61
צומת יער חדרה
כביש 4/ביאליק
דוד שמעוני/קלז
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
ת. רכבת חדרה/רציפים
דרך יצחק שמיר/פרופ. משה אדד
דרך השלום/דרך יצחק שמיר
השלום/אהרון אהרונסון
ישיבת בני עקיבא/השלום
בית חולים הלל יפה
שאלות ותשובות לגבי קו 52
מתי מתחיל לפעול קו 52?
קו 52 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 52 מפסיק לעבוד?
קו 52 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 52?
כדי לראות מתי קו ג'ת←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'ת←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 52 (ג'ת←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'ת←חדרה (ג'ת←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 52 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 52 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 52 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 52 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 52
קו האוטובוס 52, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ב׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ג׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ד׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ו׳ | 05:40 - 14:30 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל52 (מ מסוף ג'ת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 52 (ג'ת←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 52
תעריף הנסיעה ב52 (ג'ת←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
52 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 52 היא מסוף ג'ת והתחנה האחרונה היא בית חולים הלל יפה.
קו 52 (ג'ת←חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 52. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 52.
מעקב אחר קו האוטובוס 52 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 52 (ג'ת←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 52 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 52 ב-ישראל
52 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 15 - קניון צ. רמלה לוד/דוכיפת-רמלה<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים