קו 55
דאלית אל-כרמל←חיפה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון אורט ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דאלית אל-כרמל←חיפה (53 תחנות)
תיכון אורט
צומת אלמחרקה
מסעף עוקף דליה
מרכז מסחרי
מגרש כדורגל
בית ספר חטיבת ביניים
בית עלמין
מרכז הדרכה
מועצה מקומית
מרכז העיר 1
בנק הפועלים
שכונת ואדי אל פאש
בנק לאומי
מרכז מסחרי
מרכז גביה
תיכון אורט רונסון
כביש ראשי 1
ביטוח לאומי
כביש ראשי 2
כביש ראשי 3
כביש ראשי 4
מתנ''ס
אלאונטוש
מועצה מקומית
כיכר המזרקה
בית עלמין צבאי
מרכז מסחרי
שכונת הבדואים
מצפור איזן
צומת דמון
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אוניברסיטת חיפה/בניין אשכול א
אבא חושי/שער חיפה
אבא חושי/שינדלר
בירם/אבא חושי
בית ספר אליאנס/דרך בירם
דרך בירם/יגאל אלון
דרך בירם/דובנוב
אינטרנציונל/יערי
אינטרנציונל/דורות
אינטרנציונל/הל''ה
דרך חנקין/אינטרנציונל
חנקין/קומוי
שלום עליכם/פינסקר
פינסקר/דורי
מרכז ספורט/דורי
החשמל/גדוד 21
החשמל/גשר פז
בר יהודה/גשר גדוד 21
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו דאלית אל-כרמל←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דאלית אל-כרמל←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דאלית אל-כרמל←חיפה (דאלית אל-כרמל←חיפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 55 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:15 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ב׳ | 05:15 - 23:00 | 40 |
ג׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ד׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 05:15 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 05:15 - 15:50 | 20 - 35 |
ש׳ | 20:50 - 22:50 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ תיכון אורט), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
55 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 55 היא תיכון אורט והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (דאלית אל-כרמל←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נוף הארבל/האירוסים-מגדל-10
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 773 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 13 - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 851 - ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->מקלט-בית לחם הגלילית-11/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-12
- 118 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-20
- 247 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 242 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 412 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים