58 linje
Hobro Busterminal (H.I. Biesgade) - Hadsund Busterminal
NT
NT 58 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
58 bus (Hadsund) har 17 stoppesteder med afgang fra Hobro Busterminal (H.I. Biesgade) og endestation Hadsund Busterminal.
Vælg hvilken som helst af 58 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Hadsund (17 stop)
Hobro Busterminal (H.I. Biesgade)
Fortunaparken (Jernbanegade / Hobro)
Jernbanegade (Hobro)
Hobro Station
Hodalsvej (Banegårdsvej / Hobro)
Nyvej (Banegårdsvej / Hobro)
Lupinvej (Hadsundvej / Hobro)
Havrevænget (Hobro)
Valsgaard/Engbrynet (Hovedgaden / Mariagerfjord Ko
Redsø (Ouevej / Mariagerfjord Kommune)
Kielstrupvej (Ouevej / Mariagerfjord Kommune)
Oue (Borgervej / Mariagerfjord Kommune)
Barsbøl (Ouegaardvej / Mariagerfjord Kommune)
Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune)
Østergårde (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune)
Vestergade (Hadsund/ Mariagerfjord Kommune)
Hadsund Busterminal
58 OSS
Hvad tid begynder 58 busat køre?
Service på bus 58 begynder kl. 05:55 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 58 bus op med at køre?
Service på bus 58 stopper kl. 21:45 på søndag, lørdag.
Hvad tid ankommer 58 bus?
Hvornår ankommer Bus Hobro Busterminal (H.I. Biesgade) - Hadsund Busterminal linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Hobro Busterminal (H.I. Biesgade) - Hadsund Busterminal linje, der er tættest på din placering.
Kører NTs 58 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
58 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 58 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 58 bus stop.
58 bus Køreplan
58 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:55 - 22:20
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:55 - 22:20 | 57 - 108 |
tir | 05:55 - 22:20 | 57 - 108 |
ons | 05:55 - 22:20 | 57 - 108 |
tor | 05:55 - 22:20 | 57 - 108 |
fre | 05:55 - 22:20 | 57 - 108 |
lør | 08:20 - 21:45 | 100 - 180 |
søn | 08:20 - 21:45 | 100 - 180 |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 58 (fra Hobro Busterminal (H.I. Biesgade)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 58 (Hadsund) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
58 linje bus billetpris
NT 58 (Hadsund) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
58 (NT)
Det første stop på 58 bus ruten er Hobro Busterminal (H.I. Biesgade), og det sidste stop er Hadsund Busterminal. 58 (Hadsund) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 58 har 17 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 38 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 58 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 58 busfor at komme på.
Linje 58 Bus sporing i realtid
Spor linje 58 (Hadsund) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 58 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 58, i Danmark
58 - AAlternative ruter
NT linjer i Danmark
- 830 - Tårs Busterminal (Stationspladsen) - Ny Rønnebjerg (Svenstrupvej / Hjørring kommune)/ Tidsplan
- 104 - Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) - Terndrup Busterminal/ Tidsplan
- 440 - Valsgård Skole (Ulstrupvej / Valsgård) - Stubberup (Stubberupvej / Mariagerfjord Komm.)/ Tidsplan
- 38 - Klitgård (Aalborg Kommune) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 323 - Thisted Gymnasium (Ringvej / Thisted) - Agger (Vesterhavet / Thisted Kommune)/ Tidsplan
- 322 - Hanstholm Skole - Thisted St./ Tidsplan
- 372 - Nørager Station (Rebild Kommune) - Sortebakkeskolen (Nørager / Rebild Komm.)/ Tidsplan
- 850 - Horne St. (Bus / Hjørring Kommune) - Tornby Skole (Hjørring Kommune)/ Tidsplan
- 625 - Skovsgård Skole (Hovedgaden / Jammerbugt) - Brovst Busterminal (Jammerbugt kommune)/ Tidsplan
- 70N - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 646 - Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune) - Brønderslev Gymnasium/ Tidsplan
- 13 - Løvenborgparken (Nørresundby) - Visse Ladegård (Vissevej / Aalborg)/ Tidsplan
- 419 - Mølbakvej (Østervrå / Frederikshavn Kommune) - Torslev Skole (Brøndenvej / Østervrå)/ Tidsplan
- 77 - Blokhus (Møllevej / Jammerbugt Kommune) - Frederikshavn St./ Tidsplan
- 317 - Hanstholm Skole - Hanstholmcentret (Centervej / Hanstholm)/ Tidsplan
- 14 - Skelagergårdene (Skelagervej / Aalborg) - Rødhøjvej (Storvorde)/ Tidsplan
- 641 - Brønderslev St. - Brønderslev St./ Tidsplan
- 234 - Hadsund Busterminal - Hobro Busterminal (H.I. Biesgade)/ Tidsplan
- 2 - Valsgaard/Engbrynet (Hovedgaden / Mariagerfjord Ko - Hobro Busterminal (H.I. Biesgade)/ Tidsplan
- 522 - Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) - Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan