קו 58
גבעתיים←רמת גן
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 58 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 58 (גבעתיים←רמת גן) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף כורזין ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 58 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גבעתיים←רמת גן (37 תחנות)
מסוף כורזין
הרב הרצוג/טבנקין
קפלנסקי/הרב הרצוג
הרב הרצוג/קפלנסקי
ביה''ס יגאל אלון/הרב הרצוג
היכל ווהלין/כורזין
אלוף שדה/כורזין
אלוף שדה/עודד
המאבק/עמישב
המאבק/כ"ג
בית החלמה שלווה/ישראל שפירא
בית אבות משען/מצולות ים
מצולות ים/ישראל שפירא
המאבק/מנורה
ויצמן/ריינס
הכנסת/גולומב
בית ספר גורדון/הכנסת
עירייה/שיינקין
גורדון/המעורר
קק''ל/גורדון
בורוכוב/קק''ל
תלמה ילין/בורוכוב
ערבי נחל/בורוכוב
גשר דוד שיפמן /דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
תחנת רכבת סבידור מרכז/גשר מודעי
זיסמן/דרך בגין
דרך אבא הלל/היצירה
ביאליק/תובל
אביגיל/רות
אסף/איתמר
רוקח/יואב
מועדון המרגנית/רוקח
רוקח/שדרות גידי
ספיבק/רוקח
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 58
מתי מתחיל לפעול קו 58?
קו 58 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 58 מפסיק לעבוד?
קו 58 מפסיק לפעול ב-14:55 בשישי
מתי מגיע קו 58?
כדי לראות מתי קו גבעתיים←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גבעתיים←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 58 (גבעתיים←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גבעתיים←רמת גן (גבעתיים←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 58 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 58 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 58 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 58 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 58
קו 58 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 20:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 20:35 | 15 - 25 |
ב׳ | 05:50 - 19:00 | 13 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 20:35 | 15 - 25 |
ה׳ | 05:50 - 20:35 | 15 - 25 |
ו׳ | 06:00 - 14:55 | 25 - 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל58 (מ מסוף כורזין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 58 (גבעתיים←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 58
תעריף הנסיעה ב58 (גבעתיים←רמת גן) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
58 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 58 היא מסוף כורזין והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 58 (גבעתיים←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 58. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 58.
מעקב אחר קו האוטובוס 58 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 58 (גבעתיים←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 58 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 58 ב-ישראל
58 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 905 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->דרך ז'בוטינסקי/ביאליק-בני ברק-25/ לוח זמנים
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 92 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 925 - אשל אברהם/הרב רבינוב-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-125/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים