588B-linja
Länsisalmi
HSL
HSL 588B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
588B-bussilla (Länsisalmi) on 28 pysäkkiä alkaen asemalta Sotungin Koulu ja päättyen asemalle Hetbackantie.
Valitse alta mikä tahansa 588B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Länsisalmi (28 pysäkkiä)
Sotungin Koulu
Sotungintie
Orminkuja
Suitsikuja
Kannuskuja
Hakunila
Raudikkopolku
Hevoshaanpolku
Hepopolku
Vaaralantie
Vaaralan Talkootie
Kirkkokuja
Rajatie
Somerikkopolku
Louhikkotie
Seivästie
Viestitie
Rajakyläntie
Kiekkotie
Maalinauhantie
Kuulakuja
Pallastunturintie
Vartiotie
Fazerintie
Fazerintie
Pitkäsuo
Länsisalmentie
Hetbackantie
588B UKK
Mihin aikaan 588B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 588B bussi -pysäkillä klo 11:44 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 588B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 588B bussi -pysäkillä klo 16:17 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 588B bussi saapuu?
Milloin Länsisalmi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Länsisalmi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 588B (Länsisalmi) bussi?
Länsisalmi (Länsisalmi) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 588B bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 588B bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 588B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 588B bussi pysäkki.
588B-bussi -aikataulu
588B-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 11:44 - 16:17
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 11:44 - 16:17 | 67 - 69 |
ti | 11:44 - 16:17 | 67 - 69 |
ke | 11:44 - 16:17 | 67 - 69 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 11:44 - 16:17 | 67 - 69 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 588B (asemalta Sotungin Koulu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 588B (Länsisalmi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
588B -linjan bussi-maksu
HSL 588B (Länsisalmi) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
588B (HSL)
588B-bussin ensimmäinen pysäkki on Sotungin Koulu ja viimeinen pysäkki on Hetbackantie. 588B (Länsisalmi) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 588B -linjalla on 28 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 22 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 588B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 588B-bussi-linjalle.
Linjojen 588B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 588B (Länsisalmi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 588B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 588B, Helsinki
588B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 447 - Kivistö-Viinikanmetsä-Kesäkylä/ Aikataulu
- 89 - Herttoniemi (M)-Yliskylä/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 915T - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kahvimaa/ Aikataulu
- 95N - Rautatientori-Tammisalo-Roihuv.-Mellunmäki-Länsimäki/ Aikataulu
- 533 - Hyljelahti-Matinkylä (M)-Kauniainen-Järvenperä/ Aikataulu
- 731N - Rautatientori-Kulomäki/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu
- 164K - Kamppi-Saunalahti-Tillinmäki/ Aikataulu
- 457 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 721 - Hakaniemi-Honkanummi-Havukoski-Päiväkumpu-Koivukylä/ Aikataulu
- 52 - Kuninkaantammi-Kannelmäki-Huopalahti-Munkkivuori-Otaniemi/ Aikataulu
- 737K - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Jokivarsi-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 986B - Nikkilä-Etelä-Paippinen-Rajakulma/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 121A - Kamppi-Olari-Latokaski/ Aikataulu
- 841N - Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki/ Aikataulu
- 992 - Eriksnäs-Söderkulla-Massby-Hindsby-Nikkilä/ Aikataulu
- 719B - Länsisalmi-Hakunila/ Aikataulu
- 904 - Kirkkonummi-Kyrkvalla-Kantvik/ Aikataulu