915T - Kuntakeskus aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Kopulantie | 06.20 | 07.10 | 08.15 |
Kahvimaantie | 06.22 | 07.12 | 08.17 |
Yövilä | 06.25 | 07.15 | 08.20 |
Lieviöntie | 06.30 | 07.20 | 08.25 |
Myllykyläntie | 06.35 | 07.25 | 08.30 |
Niemenkyläntie | 06.41 | 07.31 | 08.36 |
Siuntio Kk | 06.43 | 07.33 | 08.38 |
Kalans | 06.44 | 07.34 | 08.39 |
Västerby | 06.45 | 07.35 | 08.40 |
Päivärinne | 06.45 | 07.35 | 08.40 |
Nimismiehenmäki | 06.47 | 07.37 | 08.42 |
Pellas | 06.48 | 07.38 | 08.43 |
Fallintie | 06.49 | 07.39 | 08.44 |
Säästöpankintie | 06.49 | 07.39 | 08.44 |
Bollstadintie | 06.50 | 07.40 | 08.45 |
Sivistyskampus | 06.51 | 07.41 | 08.46 |
HSL Bus aikataulu - 915T (Kuntakeskus)
HSL Bus-aikataulu reitillä 915T Kuntakeskus, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Kopulantie asema paikkaan Sivistyskampus asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.