621 linje
Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)
NT
NT 621 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
621 bus (Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)) er en ringlinje med 20 stoppesteder, der afgår fra Saltum Skole (Nolsvej / Saltum).
Vælg hvilken som helst af 621 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Saltum Skole (Nolsvej / Saltum) (20 stop)
Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)
Saltum Kirke (Tinghøjgade / Jammerbugt Komm.)
Stridevej (Blæshøjvej / Jammerbugt Kommune)
V. Hjermitslev (Ingstrupvej / Jammerbugt Kommune)
Lemmergård (Ingstrupvej / Jammerbugt Kommune)
V. Hjermitslev (Ingstrupvej / Jammerbugt Kommune)
Alstrup Kirke (V. Hjermitslev / Jammerbugt Komm.)
Sdr. Saltum (Bonkenvej / Jammerbugt Kommune)
Rendbæk (Voldkærvej/Jammerbugt Komm.)
Søkær (Søkærvej / Jammerbugt Kommune)
Kvorupvej (Vesterhavsvej/Jammerbugt Komm.)
Hune Rundkørsel (Jammerbugt Kommune)
Kirkevej (Vesterhavsvej / Hune)
Blokhus (Møllevej / Jammerbugt Kommune)
Kirkevej (Vesterhavsvej / Hune)
Hune Rundkørsel (Jammerbugt Kommune)
Pirup (Hune / Jammerbugt Kommune)
Fårup (Faarupvej / Jammerbugt Kommune)
Fælledvej (Tinghøjgade / Saltum)
Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)
621 OSS
Hvad tid begynder 621 busat køre?
Service på bus 621 begynder kl. 06:56 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tider holder 621 bus op med at køre?
Service på bus 621 stopper kl. 16:03 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tid ankommer 621 bus?
Hvornår ankommer Bus Saltum Skole (Nolsvej / Saltum) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Saltum Skole (Nolsvej / Saltum) linje, der er tættest på din placering.
Kører NTs 621 bus linje Kristi Himmelfartsdag and Pinsedag?
621 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag and Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 621 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 621 bus stop.
621 bus Køreplan
621 bus rute opererer den mandag til onsdag. Almindelige åbningstider: 06:56 - 16:03
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:56 - 16:03 | 60 |
tir | 06:56 - 16:03 | 60 |
ons | 06:56 - 16:03 | 60 |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 621 (fra Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 621 (Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
621 linje bus billetpris
NT 621 (Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
621 (NT)
Det første stop på 621 bus ruten er Saltum Skole (Nolsvej / Saltum), og det sidste stop er Saltum Skole (Nolsvej / Saltum). 621 (Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)) går mandag, tirsdag, onsdag.
Yderligere oplysninger: 621 har 20 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 51 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 621 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 621 busfor at komme på.
Linje 621 Bus sporing i realtid
Spor linje 621 (Saltum Skole (Nolsvej / Saltum)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 621 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 621, i Danmark
NT linjer i Danmark
- 2 - Frederikshavn St. - EUC Nord Hånbækvej og Martec (Frederikshavn)/ Tidsplan
- 324 - Snedsted St. - Snedsted Hallen (Øster Alle / Thisted Kommune)/ Tidsplan
- 39 - Østhavnen (Vejdybet / Aalborg) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 111 - HEG Aars (Øster Boulevard / Aars) - Løgstør Busterminal (Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 617 - Slettestrand (Slettestrandvej / Jammerbugt Komm.) - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune)/ Tidsplan
- 611 - Lundbakvej (Voldkærvej / Jammerbugt Komm.) - Ny Jetsmark Skole (Pandrup / Jammerbugt Kommune)/ Tidsplan
- 270 - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune) - Saltum Kirke (Tinghøjgade / Jammerbugt Komm.)/ Tidsplan
- 26N - Aalborg St. (Perron C4) - Hals (Østergade)
- 973X - Frederikshavn Vest (Suderbovej / Vendsy. Autoopr.) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 319 - Hurup Thy St. - Ydby (Thisted Kommune)/ Tidsplan
- 600 - Biersted Skole (Idrætsvej / Jammerbugt Komm.) - Aabybro Busterminal/ Tidsplan
- 11 - Skelagergårdene (Skelagervej / Aalborg) - Østhavnen (Vejdybet / Aalborg)/ Tidsplan
- 1 - Thisted St. - Thisted St./ Tidsplan
- 176 - Hals (Østergade) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 17 - Strubjerg (nord) - Saltumvej (Aalborg)/ Tidsplan
- 544 - Ranum skole (Seminarievej / Vesthim. Komm.) - Ranum (Kirkevej / Vesthimmerlands Kommune)/ Tidsplan
- 404 - Sæby Skole (Toldbodvej / Sæby / Frederikshavn) - Sæby Busterminal/ Tidsplan
- 372 - Nørager Station (Rebild Kommune) - Sortebakkeskolen (Nørager / Rebild Komm.)/ Tidsplan
- 22N - Mølholmsvej v/ Løvstikkevej - Gistrup Skole (Gistrup)/ Tidsplan
- 330 - Snedsted Hallen (Øster Alle / Thisted Kommune) - Snedsted Hallen (Øster Alle / Thisted Kommune)/ Tidsplan