קו 63
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 63 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אלוף שדה ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (33 תחנות)
מסוף אלוף שדה
אלוף שדה/הירדן
הרא''ה/דרך יצחק רבין
הרא''ה/פנחס רוטנברג
הרא''ה/חד נס
ביה''ס חורב/עוזיאל
שד. ירושלים/ עוזיאל
שד' ירושלים/דרך בן גוריון
כצנלסון/דרך בן גוריון
כיכר נח/כצנלסון
כצנלסון/ויצמן
ויצמן/ז'בוטינסקי
ויצמן/רמב''ם
רמב''ם/אילת
בית העלמין/רמב''ם
עליית הנוער/נחלת יצחק
עמק ברכה/יגאל אלון
יגאל אלון/עמק ברכה
יגאל אלון/ערבי נחל
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
החשמונאים/דרך בגין
קניון טי.אל.וי/החשמונאים
הסינמטק/קרליבך
הבימה/שד' בן-ציון
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
בוגרשוב/בר כוכבא
טרומפלדור/פינסקר
טרומפלדור/בן יהודה
חוף ירושלים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-00:10 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-17:05 בשישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 63 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו 63 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:55 | 7 - 14 |
ב׳ | 05:00 - 23:55 | 6 - 20 |
ג׳ | 00:15 - 23:55 | 8 - 20 |
ד׳ | 00:10 - 23:55 | 7 - 14 |
ה׳ | 00:10 - 23:55 | 7 - 14 |
ו׳ | 00:10 - 17:05 | 7 - 15 |
ש׳ | 20:45 - 23:45 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ מסוף אלוף שדה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
63 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 63 היא מסוף אלוף שדה והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 63 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
63 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 60 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 910 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-110
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים