Fortsæt til primært indhold
Bus - 630R

630R linje

Næstved St. (Farimagsvej) - Faxe Ladeplads (Postvej)

Movia

Movia 630R bus Ruteplan og stop (Opdateret)

630R bus (Faxe Ladeplads) har 41 stoppesteder med afgang fra Næstved St. og endestation Faxe Ladeplads St..

Vælg hvilken som helst af 630R bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Retning: Faxe Ladeplads (41 stop)

  • Næstved St.

  • Ringstedgade (Farimagsvej)

  • Næstved Sygehus (Ringstedgade)

  • Herlufsvænge (Ringstedgade)

  • Vinkelvej (Ringstedgade)

  • Ishøjvej (Køgevej)

  • Næstved Handelskole (Køgevej)

  • Jupitervej (Køgevej)

  • Øverup Erhvervsvej (Køgevej)

  • Holmegaardsvej (Landevejen)

  • Holme-Olstrup (Landevejen)

  • Bon Bon Land (Landevejen)

  • Landevejen (Søledsvej)

  • Hesselvej (Søledsvej)

  • Toksværd by (Søledsvej)

  • Holmegaardskolen Toksværd (Toksværd Bygade)

  • Toksværd Bygade 5 (Toksværd Bygade)

  • Boserup (Landevejen)

  • Vester Egede Camp Adventure (Ny Næstvedvej)

  • Sydmotorvejen (Ny Næstvedvej)

  • Mellemvang (Gl. Næstvedvej)

  • Søndervej (Gl. Næstvedvej)

  • Rønnede Vordingborgvej (Faxevej)

  • Birkevej (Dyssevej)

  • Solbakken (Dyssevej)

  • Poppelvej

  • Rosenvej (Dyssevej)

  • Kongsted (Dyssevej)

  • Kongsted Kirke (Nymarksvej)

  • Østparken (Nymarksvej)

  • Conrads Vej (Rønnedevej)

  • Vinkelvej (Rønnedevej)

  • Birkevej (Rønnedevej)

  • Faxe Bystation (Kirketorvet)

  • Rådhusvej NY Strandvej (Ny Strandvej)

  • NY Strandvej (Schjølervej)

  • Faxe Syd St.

  • Kissendrupvej (Faxevej)

  • Dannebrogsvej (Faxevej)

  • Hovedgaden (Faksevej)

  • Faxe Ladeplads St.

630R OSS

  • Hvad tid begynder 630R busat køre?

    Service på bus 630R begynder kl. 05:05 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

  • Hvad tider holder 630R bus op med at køre?

    Service på bus 630R stopper kl. 22:42 på søndag, lørdag.

  • Hvad tid ankommer 630R bus?

    Hvornår ankommer Bus Næstved St. (Farimagsvej) - Faxe Ladeplads (Postvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Næstved St. (Farimagsvej) - Faxe Ladeplads (Postvej) linje, der er tættest på din placering.

  • Kører Movias 630R bus linje Store Bededag?

    630R buss kørselstider Store Bededag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.

  • Er der en 630R bus stop i nærheden af mig?

    Klik her for at se den nærmeste 630R bus stop.

630R bus Køreplan

630R bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:05 - 22:46

DagKørselstiderHyppighed (min)
man05:05 - 22:4625 - 40
tir05:05 - 22:4625 - 40
ons05:05 - 22:4625 - 40
tor05:05 - 22:4625 - 40
fre05:05 - 22:4625 - 40
lør06:42 - 22:4260
søn06:42 - 22:4260

Servicealarmer for Movia bus

Se alle opdateringer på 630R (fra Næstved St.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 630R (Faxe Ladeplads) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.

630R linje bus billetpris

Movia 630R (Faxe Ladeplads) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app

630R (Movia)

Det første stop på 630R bus ruten er Næstved St., og det sidste stop er Faxe Ladeplads St.. 630R (Faxe Ladeplads) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 630R har 41 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 52 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 630R bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 630R busfor at komme på.

Linje 630R Bus sporing i realtid

Spor linje 630R (Faxe Ladeplads) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 630R bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 630R, i Danmark

630R - AAlternative ruter

Følg LIVE-placeringen for linje
804000630R