646 linje
Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune) - Brønderslev Gymnasium
NT
NT 646 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
646 bus (Brønderslev Gymnasium) har 27 stoppesteder med afgang fra Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune) og endestation Brønderslev Gymnasium.
646 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 06:55. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 646 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Brønderslev Gymnasium (27 stop)
Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune)
Skagensvej (Brønderslev)
Klæstrup (Brønderslev Kommune)
Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune)
Flyvbjergvej (Brønderslev)
Flyvbjerg (Serritslevvej / Brønderslev Komm.)
Abildgårdsvej (Brønderslev)
Sterup (Brønderslev Kommune)
Kirkholt (Brønderslev Kommune)
Hellum (Brønderslev Kommune)
Nakkebjergvej (Brønderslev Kommune)
Ørumvej (Hallund)
Dalgårdsvej (Sølvgade / Hallund /Brønderslev Komm)
Hulknøsevej (Sølvgade / Hallund / Brønderslev Kom)
Ø. Linderup (Brønderslev Kommune)
Åholmvej (Ø. Linderupvej / Brønderslev Kommune)
Munkegade (Jerslev Sdr. Ringgade / Brø.Slev Komm.)
Toftegårdsskolen (Tunøgade / Jerslev)
Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune)
Borgergade (Jerslev Brønderslev)
Klæstrup (Brønderslev Kommune)
Ålstrup (Brønderslev Kommune)
Bøgen (Brønderslev Kommune)
Markedsvej (Hjørringvej / Brønderslev)
Eventyrvej (Markedsvej / Brønderslev)
Brønderslev Sygehus
Brønderslev Gymnasium
646 OSS
Hvad tid begynder 646 busat køre?
Service på bus 646 begynder kl. 06:55 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 646 bus op med at køre?
Service på bus 646 stopper kl. 06:55 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 646 bus?
Hvornår ankommer Bus Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune) - Brønderslev Gymnasium linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune) - Brønderslev Gymnasium linje, der er tættest på din placering.
Kører NTs 646 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
646 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 646 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 646 bus stop.
646 bus Køreplan
646 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 06:55
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:55 | Enkel afgang |
tir | 06:55 | Enkel afgang |
ons | 06:55 | Enkel afgang |
tor | 06:55 | Enkel afgang |
fre | 06:55 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 646 (fra Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 646 (Brønderslev Gymnasium) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
646 linje bus billetpris
NT 646 (Brønderslev Gymnasium) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
646 (NT)
Det første stop på 646 bus ruten er Jerslev (Voldgade / Brønderslev Kommune), og det sidste stop er Brønderslev Gymnasium. 646 (Brønderslev Gymnasium) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 646 har 27 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 67 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 646 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 646 busfor at komme på.
Linje 646 Bus sporing i realtid
Spor linje 646 (Brønderslev Gymnasium) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 646 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 646, i Danmark
646 - AAlternative ruter
NT linjer i Danmark
- 521 - Vester Hornum Kirke (Hovedgaden / V.Hornum) - Hornum Skole (Kirkevej / Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 104 - Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) - Terndrup Busterminal/ Tidsplan
- 611 - Lundbakvej (Voldkærvej / Jammerbugt Komm.) - Ny Jetsmark Skole (Pandrup / Jammerbugt Kommune)/ Tidsplan
- 111 - HEG Aars (Øster Boulevard / Aars) - Løgstør Busterminal (Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 271 - Nørresundby Gymnasium - Pandrup Torv (Bredgade / Jammerbugt Kommune)/ Tidsplan
- 54N - Budolfi Plads (Vingårdsgade / Aalborg) - Hadsund Busterminal/ Tidsplan
- 50N - Løgstør Busterminal (Vesthimm. Komm.) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
- 329 - Vestervig Hallen (Thisted Kommune) - Hurup Thy St./ Tidsplan
- 701 - Morsø Gymnasium (Morsø Kommune) - Sejerslev (Morsø Kommune)/ Tidsplan
- MBUS - Hjallerup Markedsplads - Hjørring St.
- 625 - Skovsgård Skole (Hovedgaden / Jammerbugt) - Brovst Busterminal (Jammerbugt kommune)/ Tidsplan
- 72N - Aalborg St. (Perron C3) - Brønderslev St./ Tidsplan
- 53N - Budolfi Plads (Vingårdsgade / Aalborg) - Arden Station (Mariagerfjord Kommune)
- 87 - Lendum Kirke (Søndergade / Lendum) - Hjørring St./ Tidsplan
- 15 - Jeronimusvej (Bygaden / Aalborg) - Nøvling Skole (Aalborg Kommune)/ Tidsplan
- 540 - Lanternen (Sdr. Ringvej / Løgstør) - Toppedalskolen Vindblæs (Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 2 - Thisted St. - EUC Bjørnevej (EUC Nordvest / Thisted)/ Tidsplan
- 454 - Hadsund Skole (Stadionvej / Hadsund) - Arden Station (Mariagerfjord Kommune)/ Tidsplan
- 278 - Enebærvej (Hørby / Hjørringvej / Fr.havn Komm.) - Dronninglund Busterminal/ Tidsplan