104
104 - Terndrup Busterminal Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 | Afgang nr. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) | - | - | - | - | - | - | - | - | 16:03 |
Støvring St. | 06:51 | 08:21 | 10:21 | 12:21 | 13:04 | 13:53 | 14:23 | 15:15 | 16:08 |
Solparken (Hobrovej / Støvring) | 06:53 | 08:23 | 10:23 | 12:23 | 13:06 | 13:55 | 14:25 | 15:17 | 16:10 |
Grangaarden (Hobrovej / Støvring) | 06:54 | 08:24 | 10:24 | 12:24 | 13:07 | 13:56 | 14:26 | 15:18 | 16:11 |
Mølledamsvej (Hobrovej / Støvring) | 06:55 | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 13:08 | 13:57 | 14:27 | 15:19 | 16:12 |
Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) | 06:56 | 08:26 | 10:26 | 12:26 | 13:09 | 13:58 | 14:28 | 15:20 | 16:13 |
Porthusvej (Hobrovej / Rebild Kommune) | 06:58 | 08:28 | 10:28 | 12:28 | 13:11 | 14:00 | 14:30 | 15:22 | 16:15 |
Gravlev (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:00 | 08:30 | 10:30 | 12:30 | 13:13 | 14:02 | 14:32 | 15:24 | 16:17 |
Vælderskoven (Rebild Kommune) | 07:01 | 08:31 | 10:31 | 12:31 | 13:14 | 14:03 | 14:33 | 15:25 | 16:18 |
Rebild Bakker (Rebildvej / Rebild) | 07:04 | 08:34 | 10:34 | 12:34 | 13:17 | 14:06 | 14:36 | 15:28 | 16:21 |
Lyngvej (Rebildvej / Rebild) | 07:05 | 08:35 | 10:35 | 12:35 | 13:18 | 14:07 | 14:37 | 15:29 | 16:22 |
Rebild Efterskole (Rebild Kommune) | 07:06 | 08:36 | 10:36 | 12:36 | 13:19 | 14:08 | 14:38 | 15:30 | 16:23 |
Skørping Skole (Himmerlandsvej / Rebild Komm.) | 07:08 | 08:38 | 10:38 | 12:38 | 13:21 | 14:10 | 14:40 | 15:32 | 16:25 |
Under Broen (Skørping / Rebild Kommune) | 07:09 | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 13:22 | 14:11 | 14:41 | 15:33 | 16:26 |
Skørping Station | 07:11 | 08:41 | 10:41 | 12:41 | 13:24 | 14:13 | 14:43 | 15:35 | 16:28 |
Smedevej (Gl. Skørpingvej / Skørping) | 07:12 | 08:42 | 10:42 | 12:42 | 13:25 | 14:14 | 14:44 | 15:36 | 16:29 |
Teglgårdsvej (Jyllandsgade / Skørping) | 07:12 | 08:42 | 10:42 | 12:42 | 13:25 | 14:14 | 14:44 | 15:36 | 16:29 |
Purkervej (Jyllandsgade / Skørping) | 07:13 | 08:43 | 10:43 | 12:43 | 13:26 | 14:15 | 14:45 | 15:37 | 16:30 |
Asp (Skørping) | 07:16 | 08:46 | 10:46 | 12:46 | 13:29 | 14:18 | 14:48 | 15:40 | 16:33 |
Møllebakken (Skørpingvej / Hellum) | 07:18 | 08:48 | 10:48 | 12:48 | 13:31 | 14:20 | 14:50 | 15:42 | 16:35 |
Hellum Byvej (Skørpingvej / Hellum) | 07:18 | 08:48 | 10:48 | 12:48 | 13:31 | 14:20 | 14:50 | 15:42 | 16:35 |
Hellum Gl. Skole (Skørpingvej) | 07:18 | 08:48 | 10:48 | 12:48 | 13:31 | 14:20 | 14:50 | 15:42 | 16:35 |
Thorup (Skørpingvej / Rebild Kommune) | 07:20 | 08:50 | 10:50 | 12:50 | 13:33 | 14:22 | 14:52 | 15:44 | 16:37 |
Siem (Skørpingvej / Rebild Kommune) | 07:23 | 08:53 | 10:53 | 12:53 | 13:36 | 14:25 | 14:55 | 15:47 | 16:40 |
Terndrup Ældrecenter (Skørpingvej / Terndrup) | 07:26 | 08:56 | 10:56 | 12:56 | 13:39 | 14:28 | 14:58 | 15:50 | 16:43 |
Terndrup Hallen (Skørpingvej / Terndrup) | 07:27 | 08:57 | 10:57 | 12:57 | 13:40 | 14:29 | 14:59 | 15:51 | 16:44 |
Terndrup Bymidte (Hadsundvej) | 07:28 | 08:58 | 10:58 | 12:58 | 13:41 | 14:30 | 15:00 | 15:52 | 16:45 |
Terndrup Busterminal | 07:30 | 09:00 | 11:00 | 13:00 | 13:43 | 14:32 | 15:02 | 15:54 | 16:47 |
NT Bus tidsplan - 104 (Terndrup Busterminal)
NT Bus-planen for 104-ruten, Terndrup Busterminal, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) station til Terndrup Busterminal station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.