670 linje
Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)
NT
NT 670 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
670 bus (Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)) har 5 stoppesteder med afgang fra Aabybro Busterminal og endestation Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune).
670 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:22. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 670 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune) (5 stop)
Aabybro Busterminal
Birkelse Pendlerplads (Thisted Landevej)
Langeslund Kirke (Arentsminde / Jammerbugt Km.)
Halvrimmen Gl. Station (Banevej / Jammerbugt K.)
Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)
670 OSS
Hvad tid begynder 670 busat køre?
Service på bus 670 begynder kl. 07:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 670 bus op med at køre?
Service på bus 670 stopper kl. 07:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 670 bus?
Hvornår ankommer Bus Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 670 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 670 bus stop.
670 bus Køreplan
670 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 07:22
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:22 | Enkel afgang |
tir | 07:22 | Enkel afgang |
ons | 07:22 | Enkel afgang |
tor | 07:22 | Enkel afgang |
fre | 07:22 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 670 (fra Aabybro Busterminal), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 670 (Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
670 linje bus billetpris
NT 670 (Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
670 (NT)
Det første stop på 670 bus ruten er Aabybro Busterminal, og det sidste stop er Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune). 670 (Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 670 har 5 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 35 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 670 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 670 busfor at komme på.
Linje 670 Bus sporing i realtid
Spor linje 670 (Fjerritslev Gymnasium (Jammerbugt Kommune)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 670 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 670, i Danmark
670 - AAlternative ruter
NT linjer i Danmark
- S2 - Hvorupgård (Ved Banen / Hvorupgårdvej) - Aalborg St. (Område B / Kennedy Arkaden)/ Tidsplan
- 523 - Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) - Svingelbjerg (Klovenhøjvej / Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 50 - Aalborg St. (Perron C4) - Løgstør Busterminal (Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 341 - Bislev skole (Halkærvej / Aalborg Kommune) - Moldbjerg (Rebild Kommune)
- 202 - Hjørring St. - Brønderslev St./ Tidsplan
- 1' - Hals (Østergade) - Sønderholm Skole (Nibevej / Sønderholm)
- 73 - Aalborg St. (Område C / Regionalbus) - Frederikshavn St./ Tidsplan
- 90 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Thisted St./ Tidsplan
- 460 - Søndre Skole (Fredensgade / Hobro) - Vestmarken (Nr. Onsildvej/Mariagerfjord Kommune)/ Tidsplan
- 82 - Hjørring St. - Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring kommune)/ Tidsplan
- 56 - Øster Hurup bymidte N (Øster Hurup) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 74 - Aalborg St. (Perron C4) - Asaa Torv (Sæbyvej / Brønderslev Kommune)/ Tidsplan
- 643 - Hedegårdsskolen (Brønderslev) - Serritslev (Slåenvej / Brønderslev Kommune)/ Tidsplan
- 70 - Aalborg St. (Område C / Regionalbus) - Thisted St./ Tidsplan
- 974X - Aalborg St. (Perron C4) - Asaa Torv (Sæbyvej / Brønderslev Kommune)/ Tidsplan
- 4 - Frederikshavn St. - Frederikshavn St./ Tidsplan
- 522 - Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) - Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 104 - Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) - Terndrup Busterminal/ Tidsplan
- 703 - Hvidbjerg Hallen (Morsø Kommune) - Sydmors Skole (Morsø Kommune)/ Tidsplan
- 92 - Aalborg St. (Område C / Regionalbus) - Fårup Sommerland (Jammerbugt Kommune)