273 - Euc / Martec Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Sæby Skole (Toldbodvej / Sæby / Frederikshavn) | 07:30 |
Sæby Busterminal | 07:34 |
Rolykkevej (Sæbygårdvej / Sæby) | 07:34 |
Kulturøen (Sæbygårdvej / Sæby) | 07:35 |
Sæbygårdskolen (Sæbygårdvej / Sæby / Frederiksh.) | 07:38 |
Sæby Nord (Viking / Frederikshavnsvej / Sæby) | 07:42 |
Hedebo (Frederikshavnsvej / Sæby) | 07:43 |
Svalereden (Frederikshavnsvej / Frederiksh. Komm.) | 07:44 |
Sulbæk (Frederikshavnsvej / Frederikshavn Komm.) | 07:45 |
Letholtvej (Frederikshavnsvej / Frederiksh. Komm.) | 07:46 |
Transportcenter Nord (E45 / Vangen / Fr.Havn K.) | 07:47 |
Chr. Kongsbaks Vej (Gærumvej / Frederikshavn) | 07:54 |
Euc Nord Hånbækvej Og Martec (Frederikshavn) | 07:55 |
Privatskolen (Koktvedvej / Frederikshavn) | 07:57 |
Koktvedgården (Koktvedvej / Frederikshavn) | 07:58 |
Frederikshavn Gymnasium (Barfredsvej) | 08:05 |
NT bus tidsplan - 273 (Euc / Martec)
NT bus-planen for 273-ruten, Euc / Martec, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Sæby Skole (Toldbodvej / Sæby / Frederikshavn) station til Frederikshavn Gymnasium (Barfredsvej) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.