Лінія 75
С. Жуляни
КП "Київпастранс"
КП "Київпастранс" 75 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
75 автобус (С. Жуляни) має 16 зупинки відправляється з Ст. М. Виставковий Центр і закінчується в Вул. Московська.
Виберіть будь-яку 75 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: С. Жуляни (16 зупинок)
Ст. М. Виставковий Центр
Автостанція Південна
Ст. М. Іподром
Льодовий Стадіон
Пл. Одеська
Ж/М Теремки-1
Вул. Лятошинського
С. Жуляни-1
С. Жуляни-2
Поліклініка
Вул. Повітрофлотська
Клуб
Вул. Сергія Колоса
Школа
Вул. Мічуріна
Вул. Московська
Часті запитання по 75
О котрій годині розпочинає рух 75 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 75 автобус о 06:10 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 75 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 75 автобус о 20:50 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 75 автобус?
Коли прибуває С. Жуляни Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії С. Жуляни Автобус.
Чи існує 75 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 75 автобус зупинка.
75 автобус Розклад руху
75 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:10 - 20:50
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
вт | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
ср | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
чт | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
пт | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
сб | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
нд | 06:10 - 20:50 | 50 - 75 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус КП "Київпастранс"
Переглядайте всі оновлення на 75 (від Ст. М. Виставковий Центр), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 75 (С. Жуляни) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від КП "Київпастранс" зараз.
Вартість проїзду на автобус 75
Ціни КП "Київпастранс" на 75 (С. Жуляни) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків КП "Київпастранс" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті КП "Київпастранс".
75 (КП "Київпастранс")
"Першою зупинкою 75 автобус маршруту є Ст. М. Виставковий Центр, а останньою - Вул. Московська. 75 (С. Жуляни) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 75 має 16 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 19 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані КП "Київпастранс", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 75 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 75 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 75
Переглядайте лінію 75 (С. Жуляни) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 75 автобус та відстеження руху автобус КП "Київпастранс" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для КП "Київпастранс" або планувальник поїздок для Метро, Трамвай, Тролейбус, Електричка, Автобус або Shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для КП "Київпастранс" і будь-якого автобус, включаючи лінію 75, в Київ
75 - Альтернативні напрямки руху
КП "Київпастранс" маршрути в Київ
- 14 - Лісорозсадник (супермаркет Ашан) - ст. м. Нивки/ Розклад
- 33ТР - Діагностичний центр - Залізничний вокзал "Південний"/ Розклад
- 18 - ст. м. Харківська - Харківське шосе/ Розклад
- 11Д - Дачне містечко "Сосновий Бір" - ст. м. Лісова/ Розклад
- 78 - Райдержадміністрація (пл. Севастопольська) - ст. м. Васильківська/ Розклад
- 119 - вул. Василя Касіяна - пл. Контрактова/ Розклад
- 62 - Ботанічний сад - ст. м. Арсенальна/ Розклад
- 43К - Санаторій "Конча-Заспа" - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 108 - вул. Митрополита Андрея Шептицького - ст. м. Харківська/ Розклад
- 6ТР - Діагностичний центр - Майдан Незалежності/ Розклад
- 37 - ж/м Західний - ст. м. Святошин/ Розклад
- 103 - вул. Академіка Єфремова (Дитяча поліклініка) - вул. Світлицького/ Розклад
- 50 - вул. Північна - Залізничний вокзал "Центральний"/ Розклад
- 51 - ст. м. Либідська - ст. м. Червоний хутір/ Розклад
- 30 - Дитяча поліклініка - Санаторій "Лісова поляна"/ Розклад
- 33Т - ДВРЗ - ст.м. Чернігівська/ Розклад
- 32 - Мінський масив - ст. м. Нивки/ Розклад
- 2 - вул. Булгакова - вул. Шолуденка/ Розклад
- 23 - вул. Симиренка - Ринок "Нивки"/ Розклад
- 24 - Національний музей історії України у Другій світовій війні - ст. м. Палац Спорту/ Розклад