766 linje
Viborg Rtb. - Lindum (Viborg Kom)
Midttrafik
Midttrafik 766 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
766 bus (Skals) har 15 stoppesteder med afgang fra Lindum (Viborg Kom) og endestation Skals (Viborg Kom).
Vælg hvilken som helst af 766 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Skals (15 stop)
Lindum (Viborg Kom)
Brattingsborgskolen (Viborg Kom)
Klejtrup (Viborg Kom)
Hejring (Viborg Kom)
Fristrup (Viborg Kom)
Roum Kirke (Viborg Kom)
Grønnegade/Hobrovej (Viborg Kom)
Møldrup (Viborg Kom)
Tostrup Kirke (Viborg Kom)
Ugelris (Viborg Kom)
Skringstrup (Viborg Kom)
Ejstrupvej/Ejstrup Bro (Viborg Kom)
Egevej/Ejstrupvej (Viborg Kom)
Skals Kirke (Viborg Kom)
Skals (Viborg Kom)
766 OSS
Hvad tid begynder 766 busat køre?
Service på bus 766 begynder kl. 07:25 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tider holder 766 bus op med at køre?
Service på bus 766 stopper kl. 16:22 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tid ankommer 766 bus?
Hvornår ankommer Bus Viborg Rtb. - Lindum (Viborg Kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Viborg Rtb. - Lindum (Viborg Kom) linje, der er tættest på din placering.
Kører Midttrafiks 766 bus linje Kristi Himmelfartsdag?
766 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 766 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 766 bus stop.
766 bus Køreplan
766 bus rute opererer den mandag til onsdag. Almindelige åbningstider: 07:25 - 16:22
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:25 - 16:22 | 167 - 370 |
tir | 07:25 - 16:22 | 167 - 370 |
ons | 07:25 - 16:22 | 167 - 370 |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 766 (fra Lindum (Viborg Kom)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 766 (Skals) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
766 linje bus billetpris
Midttrafik 766 (Skals) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
766 (Midttrafik)
Det første stop på 766 bus ruten er Lindum (Viborg Kom), og det sidste stop er Skals (Viborg Kom). 766 (Skals) går mandag, tirsdag, onsdag.
Yderligere oplysninger: 766 har 15 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 47 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 766 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 766 busfor at komme på.
Linje 766 Bus sporing i realtid
Spor linje 766 (Skals) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 766 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 766, i Danmark
766 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 5 - Horsens Trafikterminal - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 141 - Haderup Rtb. (Herning Kom) - Aulum Station (Herning Kom)/ Tidsplan
- 411 - Skive Trafikterminal - Strandet/Ørumvej (Skive kom)/ Tidsplan
- 802 - Vinderslev Skole (Silkeborg Kom) - Kjellerup Rtb. (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 13 - Herning Station - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 72S - Skive Festivalen - Holstebro Trafikterminal
- 412 - Lundø (Skive kom) - Højslev Skole (Skive kom)/ Tidsplan
- 2 - Grenaa Trafikterminal (Norddjurs Kom) - Grenaa Trafikterminal (Norddjurs Kom)/ Tidsplan
- 8 - Herning Station - Herning Station/ Tidsplan
- 29 - Egelyvej/Hovedgaden (Silkeborg Kom) - Bryrup (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 342 - Struer St. (Struer Kom) - Struer St. (Struer Kom)/ Tidsplan
- 16 - Grundfør/Algade (Favrskov Kom) - Vitten (Favrskov Kom)
- 450 - Herskind Præstbrovej/Bøgeskovvej - Herskindskolen (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 41 - Park Allé/Banegårdspladsen (Aarhus Kom) - Solbjerg/Lystenlund (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 422 - Skolevej/Breum (Skive kom) - Skolevej/Breum (Skive kom)/ Tidsplan
- 81 - Tinghusgade (Grindsted) - Herning Station/ Tidsplan
- 509 - Ejstrupholm Skole (Ikast-Brande Kom) - Tørring Gymnasium/ Tidsplan
- 504 - Horsens Trafikterminal - Kragelund (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 596 - Stadion Allé (Sønder Omme) - Skjern Rtb. (Ringkøbing-Skjern Kom)/ Tidsplan
- 2A - Trige/Vestermøllevej (Aarhus Kom) - Holme/Karetmagertoften (Aarhus Kom)/ Tidsplan