770 linje
Tapdrup Kirke
Midttrafik
Midttrafik 770 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
770 bus (Tapdrup Kirke) har 12 stoppesteder med afgang fra Viborg Rtb. og endestation Tapdrup Kirke (Viborg Kom).
770 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:35. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 770 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Tapdrup Kirke (12 stop)
Viborg Rtb.
Sct. Jørgens Vej (Viborg Kom)
Søndersøparken (Viborg Kom)
Borgvold/Hans Tausens Alle (Viborg Kom)
Vinkelvej/Hans Tausens Alle (Viborg Kom)
Nordisk Park (Viborg Kom)
Idrætshøjskolen Viborg
Høgevej/Vinkelvej (Viborg Kom)
Bruunshåb (Viborg Kom)
Møllehøjskolen (Viborg Kom)
Kokær/Tapdrupvej (Viborg Kom)
Tapdrup Kirke (Viborg Kom)
770 OSS
Hvad tid begynder 770 busat køre?
Service på bus 770 begynder kl. 07:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 770 bus op med at køre?
Service på bus 770 stopper kl. 07:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 770 bus?
Hvornår ankommer bus Tapdrup Kirke linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Tapdrup Kirke linje, der er tættest på din placering.
Er der en 770 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 770 bus stop.
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 770 (fra Viborg Rtb.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 770 (Tapdrup Kirke) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
770 linje bus billetpris
Midttrafik 770 (Tapdrup Kirke) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
770 (Midttrafik)
Det første stop på 770 bus ruten er Viborg Rtb., og det sidste stop er Tapdrup Kirke (Viborg Kom). 770 (Tapdrup Kirke) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 770 har 12 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 25 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 770 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 770 busfor at komme på.
Linje 770 bus sporing i realtid
Spor linje 770 (Tapdrup Kirke) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 770 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 770, i Danmark
770 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 1007 - Odder Busterminal - Gylling Skole (Odder Kom)/ Tidsplan
- 4 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 704 - Vejlefjordskolen (Hedensted Kom) - Stouby Skole (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 25S - Hotel Skanderborghus (Skanderborg Kom) - Skanderborg St. Smukfest (Skanderborg komm)/ Tidsplan
- 17 - Tebbestrup/Endestation (Randers Kom) - Tirsdalens Skole vest (Randers Kom)/ Tidsplan
- 160 - Vildbjerg Station (Herning Kom) - Holstebrovej (Herning Kom)/ Tidsplan
- 121 - Knebel (Syddjurs Kom) - Knebel (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 46 - Hjortshøj/Hjortshøjvangen (Aarhus Kom) - Park Allé/Banegårdspladsen (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 40 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 1A - Randers Storcenter - Endestation/Platanvej (Randers Kom)/ Tidsplan
- 220 - Tørring St. (Hedensted Kom) - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 17 - Solbjerg/Lystenlund (Aarhus Kom) - Studstrup/Præstekravevej (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 504 - Horsens Trafikterminal - Kragelund (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 311 - Glarbo/Rodelundvej (Skanderborg Kom) - Campus Skanderborg/Højvangens Torv/ Tidsplan
- 81 - Tinghusgade (Grindsted) - Herning Station/ Tidsplan
- 454 - Jeksen (Skanderborg Kom) - Bakkeskolen Engvej/ Tidsplan
- 15 - Herning Station - Ringkøbing Rtb./ Tidsplan
- 811 - Allingåbro St. (Norddjurs Kom) - Randers Busterminal/ Tidsplan
- 118 - Randers Busterminal - Aarhus Rutebilstation/ Tidsplan
- 10 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan