803 linje
Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum) - Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring kommune)
NT
NT 803 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
803 bus (Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)) har 28 stoppesteder med afgang fra Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum) og endestation Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune).
803 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 06:28. Kørselsdage i denne uge: mandag, tirsdag, onsdag.
Vælg hvilken som helst af 803 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune) (28 stop)
Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum)
Sønderbakvej (Lendum)
Løth (Kringelmosevej / Sindal)
Mikkelstrupvej (Lendum)
Stenhøj (Rålundvej / Hjørring Kommune)
Mikkelstrupvej (Lendum)
Lendum Kirke (Søndergade / Lendum)
Vaskerivej (Tårsvej / Lendum)
Lendum Kro (Tårsvej / Lendum)
Skovsgård (Lendumvej / Lendum)
Hammerholtvej (Rammelhøjvej / Hjørring)
Hørmested Forsamlingshus (Hjørring Komm.)
Sindal Privatskole (Hørmested / Hjørring Kom)
Tislumvej (Lendum/Hørmested /Hjørring Komm)
Tislumvej Hedevej (Hjørring)
Skovsgård (Lendumvej / Lendum)
Lendum Kro (Tårsvej / Lendum)
Lendum Skole (Enghavevej)
Lendum Kirke (Søndergade / Lendum)
Lendum Kro (Tårsvej / Lendum)
Skovsgård (Lendumvej / Lendum)
Gravensten (Hørmestedvej / Sindal)
Teglgården (Amagergade / Sindal)
Sindal Station
Vestergade (Sindal / Hjørring Kommune)
Oremosevej Syd (Sindal / Hjørring Kommune)
Danmarksgade (Oremosevej / Sindal / Hjørring K.)
Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)
803 OSS
Hvad tid begynder 803 busat køre?
Service på bus 803 begynder kl. 06:28 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tider holder 803 bus op med at køre?
Service på bus 803 stopper kl. 06:28 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tid ankommer 803 bus?
Hvornår ankommer Bus Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum) - Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring kommune) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum) - Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring kommune) linje, der er tættest på din placering.
Kører NTs 803 bus linje Kristi Himmelfartsdag?
803 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 803 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 803 bus stop.
803 bus Køreplan
803 bus rute opererer den mandag til onsdag. Almindelige åbningstider: 06:28
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:28 | Enkel afgang |
tir | 06:28 | Enkel afgang |
ons | 06:28 | Enkel afgang |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 803 (fra Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 803 (Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
803 linje bus billetpris
NT 803 (Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
803 (NT)
Det første stop på 803 bus ruten er Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum), og det sidste stop er Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune). 803 (Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)) går mandag, tirsdag, onsdag.
Yderligere oplysninger: 803 har 28 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 65 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 803 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 803 busfor at komme på.
Linje 803 Bus sporing i realtid
Spor linje 803 (Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 803 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 803, i Danmark
803 - AAlternative ruter
NT linjer i Danmark
- 16 - City Syd (Aalborg) - Mølholmsvej v/ Løvstikkevej/ Tidsplan
- 610 - Cafeteriapladsen (Arentsminde / Jammerbugt K.) - Aabybro Busterminal/ Tidsplan
- 329 - Vestervig Hallen (Thisted Kommune) - Hurup Thy St./ Tidsplan
- 542 - Toppedalskolen Vindblæs (Vesthimm. Komm.) - Lanternen (Sdr. Ringvej / Løgstør)/ Tidsplan
- 625 - Skovsgård Skole (Hovedgaden / Jammerbugt) - Brovst Busterminal (Jammerbugt kommune)/ Tidsplan
- 13 - Frederikshavn St. - Anlægsvej (Dybvad / Aalborgvej / Fr.havn Komm.)/ Tidsplan
- 419 - Mølbakvej (Østervrå / Frederikshavn Kommune) - Torslev Skole (Brøndenvej / Østervrå)/ Tidsplan
- 820 - Løkken Busterminal (Løkken) - Løkken Busterminal (Løkken)/ Tidsplan
- 831 - Rugholmvej (Horsevadvej/Hjørring Kommune) - Tårs Busterminal (Stationspladsen)/ Tidsplan
- 362 - Sørup (Rebild Kommune) - Karensmindeskolen busgade (Mastrupvej / Støvring)/ Tidsplan
- 27N - Skallerupvej (Aalborg) - Løvenborgparken (Nørresundby)/ Tidsplan
- 71N - Aalborg St. (Perron C3) - Løkken Busterminal (Løkken)/ Tidsplan
- 830 - Tårs Busterminal (Stationspladsen) - Ny Rønnebjerg (Svenstrupvej / Hjørring kommune)/ Tidsplan
- 454 - Hadsund Skole (Stadionvej / Hadsund) - Arden Station (Mariagerfjord Kommune)/ Tidsplan
- 44 - Nørresundby Torv (Aalborg) - Hvorupgård (Ved Banen / Hvorupgårdvej)/ Tidsplan
- 706 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Hvidbjerg Hallen (Morsø Kommune)/ Tidsplan
- 461 - Mariager Busterminal (Ny Havnevej / Mariager) - Mariager Busterminal (Ny Havnevej / Mariager)/ Tidsplan
- 70N - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 600 - Biersted Skole (Idrætsvej / Jammerbugt Komm.) - Aabybro Busterminal/ Tidsplan
- 333 - Sjørring Hallen (Thisted Kommune) - Nors Skole (Kirkebyvej / Thisted Kommune)/ Tidsplan