1
1 - Hobro Station (Bus) Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Korsgade (Hobro) | 06:25 | 07:59 | 09:13 | 11:13 | 15:06 | 16:22 |
Havnegade (Hobro) | 06:24 | 08:00 | 09:12 | 11:12 | 15:05 | 16:21 |
Vestergade (Korsgade / Hobro) | 06:26 | 07:59 | 09:14 | 11:14 | 15:07 | 16:23 |
Hobro Busterminal (H.I. Biesgade) | 06:48 | 08:03 | 09:36 | 11:36 | 15:29 | 16:47 |
Stoldal (Hobro) | 06:28 | - | 09:16 | 11:16 | 15:09 | 16:25 |
Stolbjergvej (Hobro) | 06:28 | - | 09:16 | 11:16 | 15:09 | 16:25 |
Thurøvej (Randersvej / Hobro) | 06:30 | 07:40 | 09:18 | 11:18 | 15:11 | 16:27 |
Smedevej Syd (Hobro) | - | - | - | - | - | 16:29 |
Sdr. Ringvej (Randersvej / Hobro) | 06:44 | 07:55 | 09:32 | 11:32 | 15:11 | 16:44 |
Heg Bornholmsvej (Langelandsvej / Hobro) | 06:33 | 07:42 | 09:21 | 11:21 | 15:14 | - |
Hohøje (Smedevej / Hobro) | - | - | - | - | - | 16:30 |
Håndværkerparken (Hobro) | - | - | - | - | - | 16:31 |
Ledsagervej (Sønder Ringvej / Hobro) | - | - | - | - | - | 16:34 |
Kirkedals Alle (Mariagervej / Hobro) | - | - | - | - | - | 16:35 |
Kirketoften (Mariagervej / Hobro) | - | - | - | - | - | 16:36 |
Valmuevej (Kirketoften / Hobro) | 06:34 | 07:43 | 09:22 | 11:22 | 15:15 | 16:36 |
Ranunkelvej (Kirketoften / Hobro) | 06:35 | 07:44 | 09:23 | 11:23 | 15:16 | 16:36 |
Heg / Dania (Kirketoften / Hobro) | 06:36 | 07:46 | 09:24 | 11:24 | 15:17 | 16:37 |
Solgavehjemmet (Amerikavej / Hobro) | 06:37 | 07:47 | 09:25 | 11:25 | 15:18 | 16:38 |
Hobro Idrætscenter (Amerikavej / Hobro) | 06:38 | 07:48 | 09:26 | 11:26 | 15:19 | 16:39 |
Mariagerfjord Gymnasium (Amerikavej / Hobro) | 06:40 | 07:50 | 09:28 | 11:28 | 15:21 | 16:40 |
Amerikavej (Mariagervej / Hobro) | 06:41 | 07:52 | 09:29 | 11:29 | - | 16:41 |
Ledsagervej (Sønder Ringvej / Hobro) | 06:42 | 07:53 | 09:30 | 11:30 | - | 16:42 |
Møllebakken (Randersvej / Hobro) | 06:44 | 07:55 | 09:32 | 11:32 | - | 16:44 |
Markedsgade (Hobro) | - | 07:57 | - | - | - | - |
Sønder Alle (Hobro) | - | 07:58 | - | - | - | - |
Brogade (Hobro) | 06:45 | - | 09:33 | 11:33 | 15:26 | 16:45 |
Fortunaparken (Jernbanegade / Hobro) | 06:49 | 08:03 | 09:37 | 11:37 | 15:30 | 16:47 |
Jernbanegade (Hobro) | 06:49 | 08:05 | 09:37 | 11:37 | 15:30 | 16:49 |
Hobro Station | 06:51 | 08:07 | 09:39 | 11:39 | 15:32 | 16:51 |
NT Bus tidsplan - 1 (Hobro Station (Bus))
NT Bus-planen for 1-ruten, Hobro Station (Bus), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Korsgade (Hobro) station til Hobro Station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.