825U linje
Erritsø Snoghøj Landevej v Snaremosevej - Arena Assens (Assens Kommune)
FYNBUS
FYNBUS 825U bus Ruteplan og stop (Opdateret)
825U bus (Assens) har 61 stoppesteder med afgang fra Erritsø Snoghøj Landevej V Snaremosevej og endestation Arena Assens (Assens Kommune).
Vælg hvilken som helst af 825U bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Assens (61 stop)
Erritsø Snoghøj Landevej V Snaremosevej
Zone 36 (Middelfart Kommune)
Slengeriksvej (Middelfart Kommune)
Hindsgavl Allé (Middelfart Kommune)
Adlerhusvej (Middelfart Kommune)
Teglgårdsvej (Middelfart Kommune)
Hessgade (Middelfart Kommune)
Middelfart Station (Middelfart Kommune)
Viaduktvej (Middelfart Kommune)
Middelfart Sygehus (Middelfart Kommune)
Middelfart Gymn. (Middelfart Kommune)
Lillebæltshallen (Middelfart Kommune)
Storebæltsvænget (Middelfart Kommune)
Lillebæltsvænget (Middelfart Kommune)
Skrillingevej (Middelfart Kommune)
Zone 85 (Middelfart Kommune)
Ulvsbjergvej (Middelfart Kommune)
Hyllehøjskolen (Middelfart Kommune)
Vesterhøjvej (Middelfart Kommune)
Gamborgvej (Middelfart Kommune)
Vesterdal (Middelfart Kommune)
Viby / Gl. Assensvej (Middelfart Kommune)
Zone 84 (Middelfart Kommune)
Rolund (Middelfart Kommune)
Kirkegyden (Middelfart Kommune)
Gl. Assensvej (Middelfart Kommune)
Balslev (Middelfart Kommune)
Balslevvej (Middelfart Kommune)
Ejby Station (Middelfart Kommune)
Birkelunden (Middelfart Kommune)
Rønnebærhaven (Middelfart Kommune)
Zone 83 (Middelfart Kommune)
Lungeskovvej (Middelfart Kommune)
Fredehjemsvej (Middelfart Kommune)
Gelsted Kirke (Middelfart Kommune)
Gelsted Skole (Middelfart Kommune)
Toftevej (Middelfart Kommune)
Møllevej (Middelfart Kommune)
Hørkærvej (Middelfart Kommune)
Håre (Middelfart Kommune)
Hjorte (Middelfart Kommune)
Stubberup (Assens Kommune)
Zone 82 (Middelfart Kommune)
Torupvej (Assens Kommune)
Sandager (Assens Kommune)
Salbrovad (Assens Kommune)
Mygindvej (Assens Kommune)
Aborgvej (Assens Kommune)
Bystævnevej (Assens Kommune)
Zone 07 (Assens Kommune)
Brahesborgvej (Assens Kommune)
Korsvangcentret (Assens Kommune)
Sundhedscentret (Assens Kommune)
Nørregade (Assens Kommune)
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
Gefionvænget (Assens Kommune)
Mariendalsvej (Assens Kommune)
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
Assens Rådhus (Assens Kommune)
Arena Assens (Assens Kommune)
825U OSS
Hvad tid begynder 825U busat køre?
Service på bus 825U begynder kl. 06:41 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tider holder 825U bus op med at køre?
Service på bus 825U stopper kl. 16:05 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tid ankommer 825U bus?
Hvornår ankommer Bus Erritsø Snoghøj Landevej v Snaremosevej - Arena Assens (Assens Kommune) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Erritsø Snoghøj Landevej v Snaremosevej - Arena Assens (Assens Kommune) linje, der er tættest på din placering.
Kører FYNBUSs 825U bus linje Kristi Himmelfartsdag, Pinsedag and 2. Pinsedag?
825U buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag, Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 825U bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 825U bus stop.
825U bus Køreplan
825U bus rute opererer den mandag til onsdag. Almindelige åbningstider: 06:41 - 16:05
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:41 - 16:05 | 48 - 333 |
tir | 06:41 - 16:05 | 48 - 333 |
ons | 06:41 - 16:05 | 48 - 333 |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for FYNBUS
Se alle opdateringer på 825U (fra Erritsø Snoghøj Landevej V Snaremosevej), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 825U (Assens) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra FYNBUS nu.
825U linje bus billetpris
FYNBUS 825U (Assens) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos FYNBUS, tjek Moovit-appen eller FYNBUSs officielle hjemmeside.
825U (FYNBUS)
Det første stop på 825U bus ruten er Erritsø Snoghøj Landevej V Snaremosevej, og det sidste stop er Arena Assens (Assens Kommune). 825U (Assens) går mandag, tirsdag, onsdag.
Yderligere oplysninger: 825U har 61 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 99 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig FYNBUS foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 825U bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 825U busfor at komme på.
Linje 825U Bus sporing i realtid
Spor linje 825U (Assens) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 825U bus eller en live FYNBUS bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for FYNBUS eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for FYNBUS og enhver bus, inklusive linje 825U, i Danmark
825U - AAlternative ruter
FYNBUS linjer i Danmark
- 221 - Gudmehallerne (Svendborg Kommune) - Stokkebækskolen / Gudbjerg (Svendborg Kommune)/ Tidsplan
- 250 - Norgesvej (Svendborg Kommune) - Mærskgården / Lodsvej (Svendborg Kommune)/ Tidsplan
- 162 - Svendborg Plads A (Svendborg Kommune) - OBC Nord Plads I (Odense Kommune)/ Tidsplan
- 55 - Agedrup (Odense Kommune) - Rasmus Rask Skolen (Odense Kommune)/ Tidsplan
- 346E - Midtfyns Gymn. (Faaborg Midtfyn) - Volstrupvej / Ringe (Faaborg Midtfyn)
- 261 - Prinsevej (Assens Kommune) - Ebberup Skole (Assens Kommune)/ Tidsplan
- 345E - Kværndrup Hallen (Faaborg Midtfyn) - Kværndrup Hallen (Faaborg Midtfyn)
- 195 - OBC Nord Plads H (Odense Kommune) - Nyborg Station (Nyborg Kommune)/ Tidsplan
- 221E - Stokkebækskolen / Gudbjerg (Svendborg Kommune) - Stokkebækskolen / Gudbjerg (Svendborg Kommune)
- 140 - Banepl. Otterup (Nordfyn Kommune) - OBC Nord Plads H (Odense Kommune)/ Tidsplan
- 240S - Rantzausminde Skole (Svendborg Kommune) - Grasten (Svendborg Kommune)/ Tidsplan
- 305 - Kronborg (Faaborg Midtfyn) - Faaborg Plads A (Faaborg Midtfyn)/ Tidsplan
- 913S - Hou / Lohals (Langeland Kommune) - Rudkøbing Plads A (Langeland Kommune)/ Tidsplan
- 311 - Korinth Hallen (Faaborg Midtfyn) - Bøgebjergskolen (Faaborg Midtfyn)/ Tidsplan
- 470E - Haarby Rtb. (Assens Kommune) - Haarby Rtb. (Assens Kommune)
- 267 - Tallerupskolen (Assens Kommune) - Verninge Skole Ank. (Assens Kommune)/ Tidsplan
- 333 - Ringe Station (Faaborg Midtfyn) - Nr. Broby Kirke (Faaborg Midtfyn)/ Tidsplan
- 331E - Espe Skole (Faaborg Midtfyn) - Ringe Station (Faaborg Midtfyn)
- 822U - Bogense Rtb. (Nordfyn Kommune) - Tietgen Roesskovsvej (Odense Kommune)/ Tidsplan
- 341 - Tingagerskolen (Faaborg Midtfyn) - Rolfhallen ank. (Faaborg Midtfyn)/ Tidsplan