קו 967
בית שאן←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 967 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 967 (בית שאן←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 967 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←ירושלים (41 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
צומת רויה/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
צומת ברוש/כביש 90
צומת ארגמן/כביש 90
צומת משואה/כביש 90
מחנה אריה
צומת משואה/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
צומת יפית/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת פצאל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה
צומת בית הערבה החדש
צומת אלמוג
צומת נבי מוסא
צומת מצפה יריחו
צומת כפר אדומים
צומת מישור אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מצודת אדומים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/'יגאל ידין
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 967
מתי מתחיל לפעול קו 967?
קו 967 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 967 מפסיק לעבוד?
קו 967 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 967?
כדי לראות מתי קו בית שאן←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 967 (בית שאן←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←ירושלים (בית שאן←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 967 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 967 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 967 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 967 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 967
קו 967 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 15:30 | 35 - 255 |
ב׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ג׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ד׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ה׳ | 05:00 - 15:30 | 35 - 195 |
ו׳ | 07:05 - 13:15 | 75 - 175 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 45 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל967 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 967 (בית שאן←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 967
תעריף הנסיעה ב967 (בית שאן←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
967 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 967 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 967 (בית שאן←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 967. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 967.
מעקב אחר קו האוטובוס 967 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 967 (בית שאן←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 967 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 967 ב-ישראל
967 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 89 - תיכון בית אליעזר-חדרה<->תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים