קו 989
נתניה←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 989 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 989 (נתניה←צפת) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצוג/עובדיה מברטנורא ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 989 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←צפת (30 תחנות)
הרצוג/עובדיה מברטנורא
הרצל/בנימין מינץ
צומת אולגה
מחלף אור עקיבא
צומת פוריידיס
צומת יקנעם עילית
צומת יקנעם המושבה
מחלף גולני/לכיוון צפון
צומת חנניה צומת שבע
מסעף אמירים
מירון מרכז
צומת עין זיתים
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 13
צה''ל 10
צה''ל 11
צה''ל 13
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 989
מתי מתחיל לפעול קו 989?
קו 989 מתחיל לפעול ב-13:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 989 מפסיק לעבוד?
קו 989 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 989?
כדי לראות מתי קו נתניה←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 989 (נתניה←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←צפת (נתניה←צפת) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 989 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 989 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 989
קו 989 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 13:30 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:30 - 20:30 | 420 |
ב׳ | 13:30 - 20:30 | 420 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:30 - 20:30 | 420 |
ה׳ | 13:30 - 20:30 | 420 |
ו׳ | 14:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל989 (מ הרצוג/עובדיה מברטנורא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 989 (נתניה←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 989
תעריף הנסיעה ב989 (נתניה←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
989 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 989 היא הרצוג/עובדיה מברטנורא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 989 (נתניה←צפת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 989. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 989.
מעקב אחר קו האוטובוס 989 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 989 (נתניה←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 989 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 989 ב-ישראל
989 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 985 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-26/ לוח זמנים
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים
- 994 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->יצחק שמיר/הרב דב הכהן קוק-עפולה-2#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 522 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים