1
1 - Sønderholm Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 | Afgang nr. #9 | Afgang nr. #10 | Afgang nr. #11 | Afgang nr. #12 | Afgang nr. #13 | Afgang nr. #14 | Afgang nr. #15 | Afgang nr. #16 | Afgang nr. #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hals (Østergade) | 06:06 | 06:36 | 07:06 | 07:36 | 08:06 | - | - | - | - | 13:36 | 14:06 | 14:36 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 |
Midtergade (Aalborgvej / Hals) | 06:07 | 06:37 | 07:07 | 07:37 | 08:07 | - | - | - | - | 13:37 | 14:07 | 14:37 | 15:07 | 15:37 | 16:07 | 16:37 | 17:07 |
Damvej (Aalborgvej / Hals) | 06:08 | 06:38 | 07:08 | 07:38 | 08:08 | - | - | - | - | 13:38 | 14:08 | 14:38 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 |
Ulstedvej (Hals) | 06:09 | 06:39 | 07:09 | 07:39 | 08:09 | - | - | - | - | 13:39 | 14:09 | 14:39 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 |
Holtet (Aalborg Kommune) | 06:16 | 06:46 | 07:16 | 07:46 | 08:16 | - | - | - | - | 13:46 | 14:16 | 14:46 | 15:16 | 15:46 | 16:16 | 16:46 | 17:16 |
Gl. Kongevej (Aalborgvej / Gandrup) | 06:19 | 06:49 | 07:19 | 07:49 | 08:19 | - | - | - | - | 13:49 | 14:19 | 14:49 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 |
Østerhavensvej (Aalborgvej / Gandrup) | 06:20 | 06:50 | 07:20 | 07:50 | 08:20 | - | - | - | - | 13:50 | 14:20 | 14:50 | 15:20 | 15:50 | 16:20 | 16:50 | 17:20 |
Teglværksvej (Aalborgvej / Gandrup) | 06:21 | 06:51 | 07:21 | 07:51 | 08:21 | - | - | - | - | 13:51 | 14:21 | 14:51 | 15:21 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 |
Hækken (Halsvej / Vester Hassing) | 06:24 | 06:54 | 07:24 | 07:54 | 08:24 | - | - | - | - | 13:54 | 14:24 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 |
Springvandspladsen (Halsvej / Vester Hassing) | 06:24 | 06:54 | 07:24 | 07:54 | 08:24 | - | - | - | - | 13:54 | 14:24 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 |
Krogensvej (Halsvej / Vester Hassing) | 06:25 | 06:55 | 07:25 | 07:55 | 08:25 | - | - | - | - | 13:55 | 14:25 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 |
V. Hassing Skole (Halsvej) | 06:26 | 06:56 | 07:26 | 07:56 | 08:26 | - | - | - | - | 13:56 | 14:26 | 14:56 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 |
Stae (Aalborg Kommune) | 06:29 | 06:59 | 07:29 | 07:59 | 08:29 | - | - | - | - | 13:59 | 14:29 | 14:59 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 |
Lille Engholm (Halsvej / Aalborg Kommune) | 06:32 | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 | - | - | - | - | 14:02 | 14:32 | 15:02 | 15:32 | 16:02 | 16:32 | 17:02 | 17:32 |
Rærup (Aalborg Kommune) | 06:34 | 07:04 | 07:34 | 08:04 | 08:34 | - | - | - | - | 14:04 | 14:34 | 15:04 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 | 17:34 |
Følfodvej (Halsvej / Vodskov) | 06:35 | 07:05 | 07:35 | 08:05 | 08:35 | - | - | - | - | 14:05 | 14:35 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 |
Engholm | 06:37 | 07:07 | 07:37 | 08:07 | 08:37 | - | - | - | - | 14:07 | 14:37 | 15:07 | 15:37 | 16:07 | 16:37 | 17:07 | 17:37 |
Kvickly (Loftbrovej / Nørresundby) | 06:39 | 07:09 | 07:39 | 08:09 | 08:39 | - | - | - | - | 14:09 | 14:39 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 |
Bøgildsmindevej (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:39 | 07:09 | 07:39 | 08:09 | 08:39 | - | - | - | - | 14:09 | 14:39 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 |
Gl. Høvej (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:40 | 07:10 | 07:40 | 08:10 | 08:40 | - | - | - | - | 14:10 | 14:40 | 15:10 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 |
Virkelyst (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:40 | 07:10 | 07:40 | 08:10 | 08:40 | - | - | - | - | 14:10 | 14:40 | 15:10 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 |
Brixlund (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:41 | 07:11 | 07:41 | 08:11 | 08:41 | - | - | - | - | 14:11 | 14:41 | 15:11 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 |
Ø. Fælledvej (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:42 | 07:12 | 07:42 | 08:12 | 08:42 | - | - | - | - | 14:12 | 14:42 | 15:12 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:42 |
Nr. Uttrup Kirke (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:42 | 07:12 | 07:42 | 08:12 | 08:42 | - | - | - | - | 14:12 | 14:42 | 15:12 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:42 |
Nr. Uttrup Torv (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:43 | 07:13 | 07:43 | 08:13 | 08:43 | - | - | - | - | 14:13 | 14:43 | 15:13 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 | 17:43 |
P. Larsens Vej (Hjørringvej / Nørresundby) | 06:44 | 07:14 | 07:44 | 08:14 | 08:44 | - | - | - | - | 14:14 | 14:44 | 15:14 | 15:44 | 16:14 | 16:44 | 17:14 | 17:44 |
Lerumbakken (Østergade / Nørresundby) | 06:46 | 07:16 | 07:46 | 08:16 | 08:46 | - | - | - | - | 14:16 | 14:46 | 15:16 | 15:46 | 16:16 | 16:46 | 17:16 | 17:46 |
Zieglersvej (Østergade / Nørresundby) | 06:47 | 07:17 | 07:47 | 08:17 | 08:47 | - | - | - | - | 14:17 | 14:47 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 |
Østerbrogade (Nørresundby) | 06:49 | 07:19 | 07:49 | 08:19 | 08:49 | - | - | - | - | 14:19 | 14:49 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:49 |
Jomfru Ane Gade (Borgergade / Aalborg) | 06:52 | 07:22 | 07:52 | 08:22 | 08:52 | - | - | - | - | 14:22 | 14:52 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 | 17:52 |
Nytorv (Østeraagade / Aalborg) | 06:54 | 07:24 | 07:54 | 08:24 | 08:54 | - | - | - | - | 14:24 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 17:54 |
Aalborg St. (Område B / Kennedy Arkaden) | 07:00 | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:30 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:00 |
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg) | 07:03 | 07:33 | 08:03 | 08:33 | 09:03 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:33 | 15:03 | 15:33 | 16:03 | 16:33 | 17:03 | 17:33 | 18:03 |
Skipperen (Hobrovej / Aalborg) | 07:04 | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:34 | 15:04 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 | 17:34 | 18:04 |
Provstejorden (Hobrovej / Aalborg) | 07:04 | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:34 | 15:04 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 | 17:34 | 18:04 |
Firkløvervej (Hobrovej / Aalborg) | 07:05 | 07:35 | 08:05 | 08:35 | 09:05 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:35 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 | 18:05 |
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg) | 07:06 | 07:36 | 08:06 | 08:36 | 09:06 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:36 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 | 17:36 | 18:06 |
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg) | 07:08 | 07:38 | 08:08 | 08:38 | 09:08 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:38 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 17:38 | 18:08 |
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg) | 07:10 | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:40 | 15:10 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 | 18:10 |
Dyrskuevej (Hobrovej / Aalborg) | 07:11 | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:41 | 15:11 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 | 18:11 |
Skalborglund (Nibevej / Aalborg) | 07:12 | 07:42 | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:42 | 15:12 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:42 | 18:12 |
Storcentret (Nibevej / Aalborg) | 07:13 | 07:43 | 08:13 | 08:43 | 09:13 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:43 | 15:13 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 | 17:43 | 18:13 |
Drastrup (Nibevej/Drastrup) | 07:15 | 07:45 | 08:15 | 08:45 | 09:15 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:45 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 16:45 | 17:15 | 17:45 | 18:15 |
Frejlev Kirke (Nibevej / Frejlev) | 07:19 | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:49 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:49 | 18:19 |
Svenstrupvej (Nibevej / Frejlev) | 07:20 | 07:50 | 08:20 | 08:50 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:50 | 15:20 | 15:50 | 16:20 | 16:50 | 17:20 | 17:50 | 18:20 |
Frejlev Skole (Nibevej / Frejlev) | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:51 | 09:21 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:51 | 15:21 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:51 | 18:21 |
Højvang (Nibevej / Frejlev) | 07:23 | 07:53 | 08:23 | 08:53 | 09:23 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:53 | 15:23 | 15:53 | 16:23 | 16:53 | 17:23 | 17:53 | 18:23 |
St. Restrup (Nibevej / St. Restrup) | 07:25 | 07:55 | 08:25 | 08:55 | 09:25 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 | 17:55 | 18:25 |
Sønderbyvej (Nibevej / St. Restrup) | 07:26 | 07:56 | 08:26 | 08:56 | 09:26 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:56 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 17:56 | 18:26 |
Sønderholm Kirke (Nibevej / Sønderholm) | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:59 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 | 17:59 | 18:29 |
Skakvejen (Nibevej / Sønderholm) | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:00 | 18:30 |
Sønderholm Skole (Nibevej / Sønderholm) | 07:31 | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 15:01 | 15:31 | 16:01 | 16:31 | 17:01 | 17:31 | 18:01 | 18:31 |
NT Bus tidsplan - 1 (Sønderholm)
NT Bus-planen for 1-ruten, Sønderholm, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Hals (Østergade) station til Sønderholm Skole (Nibevej / Sønderholm) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.