103 - Nørager Station (Rebild Kommune) Tidsplan
tirsdag og torsdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Støvring St. | 06:55 | 08:31 | 12:31 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:00 |
Mosbæksallé (Støvring) | 06:56 | 08:32 | 12:32 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:01 |
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring) | 06:56 | 08:32 | 12:32 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:01 |
Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) | 06:58 | 08:34 | 12:34 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:03 |
Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) | 06:59 | 08:35 | 12:35 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:04 |
Porthusvej (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:01 | 08:37 | 12:37 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:06 |
Gravlevvej (Hobrovej / Rebild Komm.) | 07:03 | 08:39 | 12:39 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:08 |
Haverslevvej Nord (Gravlev / Rebild Kommune) | 07:03 | 08:39 | 12:39 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:08 |
Oplev (Haverslevvej / Rebild Kommune) | 07:06 | 08:41 | 12:41 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:10 |
Årestrup Kirke (Rebild Kommune) | 07:10 | 08:45 | 12:45 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:14 |
Årestrup Friskole (Haverslevvej / Rebild Komm.) | 07:11 | 08:46 | 12:46 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:15 |
Haverslev Kirke (Rebild Kommune) | 07:20 | 08:54 | 12:54 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:23 |
Haverslev Pendlerparkering (Rebild Kommune) | 07:22 | 08:56 | 12:56 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:25 |
Rånen (Hvidkildevej / Rebild Kommune) | 07:25 | 08:59 | 12:59 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:28 |
Mejlby (Bizonvej / Rebild Kommune) | 07:27 | 09:01 | 13:01 | 13:51 | 14:51 | 15:51 | 16:30 |
Stensager (Mejlbyvej / Rebild Kommune) | 07:29 | 09:03 | 13:03 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:32 |
Alstrup (Mejlbyvej / Rebild Kommune) | - | 09:05 | - | - | - | - | 16:34 |
Alstrup (Mejlbyvej / Rebild Kommune) | 07:31 | - | 13:05 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | - |
Sortebakkeskolen (Nørager / Rebild Komm.) | 07:36 | - | 13:10 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | - |
Nørager Station (Rebild Kommune) | 07:40 | 09:10 | 13:12 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 16:39 |
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Støvring St. | 06:55 | 08:31 | 14:21 | 16:00 |
Mosbæksallé (Støvring) | 06:56 | 08:32 | 14:22 | 16:01 |
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring) | 06:56 | 08:32 | 14:22 | 16:01 |
Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) | 06:58 | 08:34 | 14:24 | 16:03 |
Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) | 06:59 | 08:35 | 14:25 | 16:04 |
Porthusvej (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:01 | 08:37 | 14:27 | 16:06 |
Gravlevvej (Hobrovej / Rebild Komm.) | 07:03 | 08:39 | 14:29 | 16:08 |
Haverslevvej Nord (Gravlev / Rebild Kommune) | 07:03 | 08:39 | 14:29 | 16:08 |
Oplev (Haverslevvej / Rebild Kommune) | 07:06 | 08:41 | 14:31 | 16:10 |
Årestrup Kirke (Rebild Kommune) | 07:10 | 08:45 | 14:35 | 16:14 |
Årestrup Friskole (Haverslevvej / Rebild Komm.) | 07:11 | 08:46 | 14:36 | 16:15 |
Haverslev Kirke (Rebild Kommune) | 07:20 | 08:54 | 14:44 | 16:23 |
Haverslev Pendlerparkering (Rebild Kommune) | 07:22 | 08:56 | 14:46 | 16:25 |
Rånen (Hvidkildevej / Rebild Kommune) | 07:25 | 08:59 | 14:49 | 16:28 |
Mejlby (Bizonvej / Rebild Kommune) | 07:27 | 09:01 | 14:51 | 16:30 |
Stensager (Mejlbyvej / Rebild Kommune) | 07:29 | 09:03 | 14:53 | 16:32 |
Alstrup (Mejlbyvej / Rebild Kommune) | 07:31 | 09:05 | 14:55 | 16:34 |
Nørager Station (Rebild Kommune) | 07:36 | 09:10 | 15:00 | 16:39 |
NT bus tidsplan - 103 (Nørager Station (Rebild Kommune))
NT bus-planen for 103-ruten, Nørager Station (Rebild Kommune), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Støvring St. station til Nørager Station (Rebild Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.