140N - Odense Tidsplan
fredag og lørdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 |
---|---|---|---|
Banepl. Otterup (Nordfyn Kommune) | 00:59 | 02:24 | 03:24 |
Havesvinget (Nordfyn Kommune) | 01:00 | 02:25 | 03:25 |
Gyvelvænget (Nordfyn Kommune) | 01:00 | 02:25 | 03:25 |
Anemonevej (Nordfyn Kommune) | 01:01 | 02:26 | 03:26 |
Hedekrogen (Nordfyn Kommune) | 01:01 | 02:26 | 03:26 |
Havreløkken (Nordfyn Kommune) | 01:02 | 02:27 | 03:27 |
Nørregade (Nordfyn Kommune) | 01:03 | 02:28 | 03:28 |
Otterup Bibliotek (Nordfyn Kommune) | 01:03 | 02:28 | 03:28 |
Bryggerivej (Nordfyn Kommune) | 01:04 | 02:29 | 03:29 |
Stadionvej (Nordfyn Kommune) | 01:05 | 02:30 | 03:30 |
Tokkendrup (Nordfyn Kommune) | 01:06 | 02:31 | 03:31 |
Daugstrupvej (Nordfyn Kommune) | 01:07 | 02:32 | 03:32 |
Zone 94 (Nordfyn Kommune) | 01:09 | 02:34 | 03:34 |
Lumby / Otterupvej (Odense Kommune) | 01:10 | 02:35 | 03:35 |
Zone 01 (Odense Kommune) | 01:12 | 02:37 | 03:37 |
Anderupvej / Otterupvej (Odense Kommune) | 01:14 | 02:39 | 03:39 |
Klusetvej / Otterupvej (Odense Kommune) | 01:16 | 02:41 | 03:41 |
Bogensevej / Næsbyvej (Odense Kommune) | 01:17 | 02:42 | 03:42 |
Gammelsø (Odense Kommune) | 01:19 | 02:44 | 03:44 |
Ejlskovsgade (Odense Kommune) | 01:20 | 02:45 | 03:45 |
Obc Nord Plads H (Odense Kommune) | 01:21 | 02:46 | 03:46 |
FYNBUS bus tidsplan - 140N (Odense)
FYNBUS bus-planen for 140N-ruten, Odense, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Banepl. Otterup (Nordfyn Kommune) station til Obc Nord Plads H (Odense Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.