195N
195N - Odense Tidsplan
fredag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 |
---|---|---|
Nyborg Station (Nyborg Kommune) | 00:05 | 01:55 |
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune) | 00:06 | 01:56 |
Bastionen Nyborg (Nyborg Kommune) | 00:06 | 01:56 |
Skolegade (Nyborg Kommune) | 00:07 | 01:57 |
Lindealleen (Nyborg Kommune) | 00:08 | 01:58 |
Sygehusenheden (Nyborg Kommune) | 00:09 | 01:59 |
Helgetoftevej (Nyborg Kommune) | 00:10 | 02:00 |
Sprotoften (Nyborg Kommune) | 00:11 | 02:01 |
Zone 26 (Nyborg Kommune) | 00:13 | 02:03 |
Juelsbergvej (Nyborg Kommune) | 00:15 | 02:05 |
Højagervej (Nyborg Kommune) | 00:16 | 02:06 |
Pilevadvej (Nyborg Kommune) | 00:18 | 02:08 |
Åløkkevej (Nyborg Kommune) | 00:19 | 02:09 |
Aunslev (Nyborg Kommune) | 00:20 | 02:10 |
Nederbyvej (Nyborg Kommune) | 00:21 | 02:11 |
Korkendrup (Nyborg Kommune) | 00:23 | 02:13 |
Zone 27 (Nyborg Kommune) | 00:24 | 02:14 |
Østervej (Nyborg Kommune) | 00:26 | 02:16 |
Vibeskolen (Nyborg Kommune) | 00:26 | 02:16 |
Lundsager (Nyborg Kommune) | 00:27 | 02:17 |
Ullerslev Kirke (Nyborg Kommune) | 00:28 | 02:18 |
Bondemosen (Nyborg Kommune) | 00:30 | 02:20 |
Møllegyden (Nyborg Kommune) | 00:32 | 02:22 |
Zone 19 (Nyborg Kommune) | 00:34 | 02:24 |
Pile Allé / Nyborgvej (Kerteminde Kommune) | 00:35 | 02:25 |
Langeskov Kro (Kerteminde Kommune) | 00:36 | 02:26 |
Langeskov Station (Kerteminde Kommune) | 00:37 | 02:27 |
Langeskov Centret (Kerteminde Kommune) | 00:37 | 02:27 |
Fasanvej (Kerteminde Kommune) | 00:38 | 02:28 |
Industrivej (Kerteminde Kommune) | 00:39 | 02:29 |
Industrivej 6 (Kerteminde Kommune) | 00:40 | 02:30 |
Industrivej 12 (Kerteminde Kommune) | 00:41 | 02:31 |
Nonnebovej (Kerteminde Kommune) | 00:44 | 02:34 |
Birkende (Kerteminde Kommune) | 00:45 | 02:35 |
Vøjremosegyden (Kerteminde Kommune) | 00:47 | 02:37 |
Marslev (Kerteminde Kommune) | 00:49 | 02:39 |
Præstevejen (Kerteminde Kommune) | 00:51 | 02:41 |
Zone 10 (Kerteminde Kommune) | 00:52 | 02:42 |
Fraugde-Kærby-Vej (Odense Kommune) | 00:53 | 02:43 |
Zone 01 (Odense Kommune) | 00:55 | 02:45 |
Staupudevej (Odense Kommune) | 00:57 | 02:47 |
Cikorievej (Odense Kommune) | 00:59 | 02:49 |
Vildrosevej (Odense Kommune) | 01:01 | 02:51 |
Petersmindevej (Odense Kommune) | 01:03 | 02:53 |
Østerbro (Odense Kommune) | 01:04 | 02:54 |
Bredstedgade (Odense Kommune) | 01:06 | 02:56 |
Obc Nord Plads H (Odense Kommune) | 01:07 | 02:57 |
FYNBUS Bus tidsplan - 195N (Odense)
FYNBUS Bus-planen for 195N-ruten, Odense, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Nyborg Station (Nyborg Kommune) station til Obc Nord Plads H (Odense Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.