213U
213U - Paderup Gymnasium Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Fjellerup (Norddjurs Kom) | 07:06 |
Kanneshøjvej/Strandvejen (Norddjurs Kom) | 07:06 |
Kastbjergvej/Strandvejen (Norddjurs Kom) | 07:06 |
Fjellerup Vest/Kastbjergvej (Norddjurs Kom) | 07:08 |
Vibevej/Nordkystvejen (Norddjurs Kom) | 07:10 |
Skovgårde (Norddjurs Kom) | 07:11 |
Tustrup (Norddjurs Kom) | 07:15 |
Mejerivej/Skovgårdevej (Norddjurs Kom) | 07:18 |
Nørager (Norddjurs Kom) | 07:19 |
Bakkegårdsvej/Langgade (Norddjurs Kom) | 07:22 |
Østerled/Langgade (Norddjurs Kom) | 07:23 |
Vivild (Norddjurs Kom) | 07:24 |
Østerled/Århusvej (Norddjurs Kom) | 07:24 |
Toftevej/Århusvej (Norddjurs Kom) | 07:24 |
Nielstrup (Norddjurs Kom) | 07:27 |
Gjesing (Norddjurs Kom) | 07:31 |
Syrenvej/Auningvej (Norddjurs Kom) | 07:31 |
Sorvadvej/Løvenholmvej (Norddjurs Kom) | 07:33 |
Allestrupvej/Løvenholmvej (Norddjurs Kom) | 07:35 |
Tøjstrup (Norddjurs Kom) | 07:36 |
Pilevænget/Tøjstrupvej (Norddjurs Kom) | 07:40 |
Fyrreparken/Tøjstrupvej (Norddjurs Kom) | 07:40 |
Vejlbyvej/Hovedgaden (Norddjurs Kom) | 07:41 |
Kirkestien/Hovedgaden (Norddjurs Kom) | 07:41 |
Byparken/Hovedgaden (Norddjurs Kom) | 07:42 |
A L Pedersens Vej/Hovedgaden (Norddjurs Kom) | 07:43 |
Allingåbro St. (Norddjurs Kom) | 07:44 |
Drammelstrupvej/Rougsøvej (Norddjurs Kom) | 07:45 |
Grund (Norddjurs Kom) | 07:48 |
Floesvej/Hannebjergvej (Randers Kom) | 07:51 |
Hannebjergvej 29 (Randers Kom) | 07:52 |
Langkastrup (Randers Kom) | 07:53 |
Udsigten/Vandbækvej (Randers Kom) | 07:55 |
Koglevej/Vandbækvej (Randers Kom) | 07:55 |
Lillevej/Vandbækvej (Randers Kom) | 07:55 |
Uggelhuse (Randers Kom) | 07:57 |
Kirkedraget/Kærvej (Randers Kom) | 07:57 |
Sømærket/Kærvej (Randers Kom) | 07:58 |
Dybdalen/Dybdalvej (Randers Kom) | 08:02 |
Sanglærkevej/Skovvangsvej (Randers Kom) | 08:03 |
Rypevej/Skovvangsvej (Randers Kom) | 08:05 |
Stadionvej/Skovvangsvej (Randers Kom) | 08:05 |
Assentoft/Essenbækvej (Randers Kom) | 08:06 |
Traneparken/Volkmøllevej (Randers Kom) | 08:06 |
Skolevej/Volkmøllevej (Randers Kom) | 08:07 |
Park Alle/Storegade (Randers Kom) | 08:08 |
Assentoft/Storegade (Randers Kom) | 08:09 |
Solvænget/Storegade (Randers Kom) | 08:09 |
Kronjydevej/Grenåvej (Randers Kom) | 08:11 |
Vilstrupvej/Grenåvej (Randers Kom) | 08:14 |
Paderup Gymnasium/Paderup Blvd. | 08:16 |
Midttrafik Bus tidsplan - 213U (Paderup Gymnasium)
Midttrafik Bus-planen for 213U-ruten, Paderup Gymnasium, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Fjellerup (Norddjurs Kom) station til Paderup Gymnasium/Paderup Blvd. station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Midttrafik tidsplan.