274
274 - Sønderbyvej Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 |
---|---|---|---|
Hotherskolen (Toftegårdsvej) | 14:00 | 15:00 | 16:00 |
Præstemarken (Hårlev Bygade) | 14:00 | 15:00 | 16:00 |
Bjergagervej (Hovedgaden) | 14:01 | 15:01 | 16:01 |
Hårlev St. | 14:02 | 15:02 | 16:02 |
Vink - Stigbohuse (Stigbrovej) | 14:04 | 15:04 | 16:04 |
Vink - Grubbeholm (Skovbovej) | 14:08 | 15:08 | 16:08 |
Vink - Himlingøje (Himlingøje Bygade) | 14:10 | 15:10 | 16:10 |
Store Tårnby Kirke (Køgevej) | 14:19 | 15:19 | 16:19 |
Kratvej (Køgevej) | 14:20 | 15:20 | 16:20 |
Elbækgård (Køgevej) | 14:22 | 15:22 | 16:22 |
Kratvej (Køgevej) | 14:23 | 15:23 | 16:23 |
Store Tårnby Kirke (Køgevej) | 14:24 | 15:24 | 16:24 |
Engvej (Køgevej) | 14:24 | 15:24 | 16:24 |
Stolpehuse (Køgevej) | 14:26 | 15:26 | 16:26 |
Lille Tårnbyvej (Køgevej) | 14:28 | 15:28 | 16:28 |
Vink - Varpelev (Tingvej) | 14:30 | 15:31 | 16:31 |
Hellested Friskole (Bygaden) | 14:32 | 15:33 | 16:33 |
Hesteskovej Arnøje (Hellestedvej) | 14:34 | 15:35 | 16:35 |
Arnøje (Arnøje Bygade) | 14:34 | 15:36 | 16:36 |
Vink - Barup (Barupvejen) | 14:37 | 15:39 | 16:39 |
Movia Bus tidsplan - 274 (Sønderbyvej)
Movia Bus-planen for 274-ruten, Sønderbyvej, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Hotherskolen (Toftegårdsvej) station til Vink - Sønderbyvej (Juellingevej) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.