310E - Brahetrolleborg Skole Tidsplan
fredag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Faaborg Plads B (Faaborg Midtfyn) | 13:10 |
Faaborg Gymn. (Faaborg Midtfyn) | 13:12 |
Øhavssko./ Uglen (Faaborg Midtfyn) | 13:17 |
Fritsdalsvej (Faaborg Midtfyn) | 13:18 |
Johan Rantzausvej (Faaborg Midtfyn) | 13:20 |
Telemarken (Faaborg Midtfyn) | 13:21 |
L. Frandsensvej (Faaborg Midtfyn) | 13:21 |
Johan Rantzausvej (Faaborg Midtfyn) | 13:21 |
Sundagervej (Faaborg Midtfyn) | 13:22 |
Rallebæksgyden (Faaborg Midtfyn) | 13:24 |
Zone 62 (Faaborg Midtfyn) | 13:27 |
Solbakkevej (Faaborg Midtfyn) | 13:29 |
Korinth Hallen (Faaborg Midtfyn) | 13:32 |
Brahetrolleborg (Faaborg Midtfyn) | 13:35 |
Zone 56 (Faaborg Midtfyn) | 13:38 |
Zone 62 (Faaborg Midtfyn) | 13:46 |
Ludvigsmindevej (Faaborg Midtfyn) | 13:47 |
Haagerup (Faaborg Midtfyn) | 13:48 |
Zone 61 (Faaborg Midtfyn) | 13:49 |
Lykkesædevej (Faaborg Midtfyn) | 13:51 |
Højrupvej 37 (Faaborg Midtfyn) | 13:53 |
Nedre Hillerslev / Fåborgvej (Faaborg Midtfyn) | 13:57 |
Øster Hæsinge Kirke (Faaborg Midtfyn) | 14:00 |
Zone 62 (Faaborg Midtfyn) | 14:02 |
Sybillevej (Faaborg Midtfyn) | 14:08 |
Sybillevænget (Faaborg Midtfyn) | 14:09 |
FYNBUS bus tidsplan - 310E (Brahetrolleborg Skole)
FYNBUS bus-planen for 310E-ruten, Brahetrolleborg Skole, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Faaborg Plads B (Faaborg Midtfyn) station til Sybillevænget (Faaborg Midtfyn) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.