362
362 - Karensmindeskolen Busgade (Mastrupvej / Støvring) Tidsplan
tirsdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 |
---|---|---|---|
Høje Støvring (Rebild Komm) | 07:56 | 14:20 | 15:15 |
Støvring Varmeværk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune) | - | 14:25 | 15:20 |
Karensmindeskolen Busgade (Mastrupvej / Støvring) | 08:00 | 14:15 | 15:10 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:14 | 14:28 | 15:23 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:14 | 14:28 | 15:23 |
Sørupgårdsvej (Nibevej / Sørup) | 07:17 | 14:30 | 15:26 |
Hornum Søvej (Nibevej / Rebild Kommune) | 07:20 | 14:33 | 15:29 |
Sørupgårdsvej (Nibevej / Sørup) | 07:23 | 14:35 | 15:32 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:25 | 14:37 | 15:34 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:26 | 14:38 | 15:35 |
Hedehusvej (Hjortholmvej / Rebild Kommune) | 07:28 | 14:40 | 15:37 |
Albæk (Suldrup / Rebild Kommune) | 07:31 | 14:42 | 15:40 |
Hvingelhatvej (Albækvej / Rebild Kommune) | 07:33 | 14:44 | 15:42 |
Præstevej (Albækvej / Rebild Kommune) | 07:36 | 14:47 | 15:45 |
Fløevej (Præstevej / Rebild Kommune) | 07:39 | 14:49 | 15:48 |
Haverslevvej Nord (Gravlev / Rebild Kommune) | 07:41 | 14:51 | 15:50 |
Oplev (Haverslevvej / Rebild Kommune) | 07:44 | 14:54 | 15:53 |
Gravlev (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:47 | 14:56 | 15:56 |
Porthusvej (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:49 | 14:58 | 15:58 |
Buderupholmvej (Porthusvej / Rebild Kommune) | 07:52 | 15:00 | 16:01 |
Fasanvej (Buderupholmvej / Støvring) | 07:54 | 15:02 | 16:03 |
Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) | 07:58 | 14:17 | 15:12 |
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Høje Støvring (Rebild Komm) | 07:56 | 13:15 | 14:20 | 15:15 |
Støvring Varmeværk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune) | - | 13:20 | 14:25 | 15:20 |
Karensmindeskolen Busgade (Mastrupvej / Støvring) | 08:00 | 13:10 | 14:15 | 15:10 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:14 | 13:22 | 14:28 | 15:23 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:14 | 13:22 | 14:28 | 15:23 |
Sørupgårdsvej (Nibevej / Sørup) | 07:17 | 13:24 | 14:30 | 15:26 |
Hornum Søvej (Nibevej / Rebild Kommune) | 07:20 | 13:27 | 14:33 | 15:29 |
Sørupgårdsvej (Nibevej / Sørup) | 07:23 | 13:29 | 14:35 | 15:32 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:25 | 13:31 | 14:37 | 15:34 |
Sørup (Rebild Kommune) | 07:26 | 13:32 | 14:38 | 15:35 |
Hedehusvej (Hjortholmvej / Rebild Kommune) | 07:28 | 13:34 | 14:40 | 15:37 |
Albæk (Suldrup / Rebild Kommune) | 07:31 | 13:36 | 14:42 | 15:40 |
Hvingelhatvej (Albækvej / Rebild Kommune) | 07:33 | 13:38 | 14:44 | 15:42 |
Præstevej (Albækvej / Rebild Kommune) | 07:36 | 13:41 | 14:47 | 15:45 |
Fløevej (Præstevej / Rebild Kommune) | 07:39 | 13:43 | 14:49 | 15:48 |
Haverslevvej Nord (Gravlev / Rebild Kommune) | 07:41 | 13:45 | 14:51 | 15:50 |
Oplev (Haverslevvej / Rebild Kommune) | 07:44 | 13:48 | 14:54 | 15:53 |
Gravlev (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:47 | 13:50 | 14:56 | 15:56 |
Porthusvej (Hobrovej / Rebild Kommune) | 07:49 | 13:52 | 14:58 | 15:58 |
Buderupholmvej (Porthusvej / Rebild Kommune) | 07:52 | 13:54 | 15:00 | 16:01 |
Fasanvej (Buderupholmvej / Støvring) | 07:54 | 13:56 | 15:02 | 16:03 |
Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) | 07:58 | 13:12 | 14:17 | 15:12 |
NT Bus tidsplan - 362 (Karensmindeskolen Busgade (Mastrupvej / Støvring))
NT Bus-planen for 362-ruten, Karensmindeskolen Busgade (Mastrupvej / Støvring), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Høje Støvring (Rebild Komm) station til Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.