372
372 - Fjelsted-Harndrup Ringrute Tidsplan
onsdag til fredag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 |
---|---|---|---|
Fjelsted Harndrup Skole (Middelfart Kommune) | 07:05 | 14:17 | 15:25 |
Lundsgårdsvej (Middelfart Kommune) | 07:06 | 14:18 | 15:26 |
Berlin (Middelfart Kommune) | 07:07 | 14:19 | 15:27 |
Overgade (Middelfart Kommune) | 07:11 | 14:23 | 15:31 |
Harndrup Skov (Middelfart Kommune) | 07:15 | 14:27 | 15:35 |
Harndrup / Rugårdsvej (Middelfart Kommune) | 07:19 | 14:30 | 15:38 |
Rugårdsvej 102 (Middelfart Kommune) | 07:20 | 14:31 | 15:39 |
Zone 88 (Middelfart Kommune) | 07:21 | 14:32 | 15:40 |
Graderupvej (Middelfart Kommune) | 07:21 | 14:32 | 15:40 |
Graderup / Juelsmindevej (Middelfart Kommune) | 07:23 | 14:34 | 15:42 |
Zone 89 (Middelfart Kommune) | 07:24 | 14:35 | 15:43 |
Vindebjergvej (Middelfart Kommune) | 07:25 | 14:36 | 15:44 |
Jægersmindevej (Middelfart Kommune) | 07:30 | 14:41 | 15:49 |
Fjelsted Forsamlingshus (Middelfart Kommune) | 07:31 | 14:42 | 15:50 |
Hønnerupvej (Middelfart Kommune) | 07:34 | 14:45 | 15:53 |
Billesbøllevej (Middelfart Kommune) | 07:38 | 14:49 | 15:57 |
Rydskov (Middelfart Kommune) | 07:39 | 14:50 | 15:58 |
Sletterød (Middelfart Kommune) | 07:45 | 14:55 | 16:03 |
Sletterød / Fjellerupvej (Middelfart Kommune) | 07:47 | 14:56 | 16:04 |
Fjelsted Harndrup Skole (Middelfart Kommune) | 07:49 | 14:58 | 16:06 |
mandag og tirsdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Fjelsted Harndrup Skole (Middelfart Kommune) | 07:05 | 07:49 | 14:17 | 15:25 |
Åløkkevej / Fjellerupvej (Middelfart Kommune) | - | 07:51 | - | - |
Lundsgårdsvej (Middelfart Kommune) | 07:06 | - | 14:18 | 15:26 |
Berlin (Middelfart Kommune) | 07:07 | - | 14:19 | 15:27 |
Overgade (Middelfart Kommune) | 07:11 | - | 14:23 | 15:31 |
Harndrup Skov (Middelfart Kommune) | 07:15 | - | 14:27 | 15:35 |
Harndrup / Rugårdsvej (Middelfart Kommune) | 07:19 | 07:52 | 14:30 | 15:38 |
Rugårdsvej 102 (Middelfart Kommune) | 07:20 | 07:54 | 14:31 | 15:39 |
Zone 88 (Middelfart Kommune) | 07:21 | 07:55 | 14:32 | 15:40 |
Graderupvej (Middelfart Kommune) | 07:21 | 07:55 | 14:32 | 15:40 |
Graderup / Juelsmindevej (Middelfart Kommune) | 07:23 | - | 14:34 | 15:42 |
Zone 89 (Middelfart Kommune) | 07:24 | - | 14:35 | 15:43 |
Vindebjergvej (Middelfart Kommune) | 07:25 | - | 14:36 | 15:44 |
Anna Trolles Skole (Middelfart Kommune) | - | 07:57 | - | - |
Jægersmindevej (Middelfart Kommune) | 07:30 | - | 14:41 | 15:49 |
Fjelsted Forsamlingshus (Middelfart Kommune) | 07:31 | - | 14:42 | 15:50 |
Brenderupvej / Rugårdsvej (Middelfart Kommune) | - | 07:59 | - | - |
Hønnerupvej (Middelfart Kommune) | 07:34 | - | 14:45 | 15:53 |
Skolevej (Middelfart Kommune) | - | 08:01 | - | - |
Stationsvej (Middelfart Kommune) | - | 08:01 | - | - |
Brenderup Rtb. (Middelfart Kommune) | - | 08:03 | - | - |
Billesbøllevej (Middelfart Kommune) | 07:38 | - | 14:49 | 15:57 |
Rydskov (Middelfart Kommune) | 07:39 | - | 14:50 | 15:58 |
Sletterød (Middelfart Kommune) | 07:45 | - | 14:55 | 16:03 |
Sletterød / Fjellerupvej (Middelfart Kommune) | 07:47 | - | 14:56 | 16:04 |
Fjelsted Harndrup Skole (Middelfart Kommune) | 07:49 | - | 14:58 | 16:06 |
FYNBUS Bus tidsplan - 372 (Fjelsted-Harndrup Ringrute)
FYNBUS Bus-planen for 372-ruten, Fjelsted-Harndrup Ringrute, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Fjelsted Harndrup Skole (Middelfart Kommune) station til Fjelsted Harndrup Skole (Middelfart Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.